16 липня о 16.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочинає роботу підсумкова виставка культурно-мистецького проєкту «Берегині України», учасницями якого є майстрині культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса».
Мета цього проєкту – знайомити глядачів з творчістю жінок Миколаєва та області. Головною місією жінки-Берегині під час війни стає збереження та відродження головних цінностей України: родини, традицій, культури.
Реалізація проєкту «Берегині України» відбувалась протягом 2022-2024 року за ініціативи Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького та за підтримки Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса». За цей період була яскраво представлена творчість 13 майстринь з власною філософією, тематикою та певною ідеєю.