Анонси
16 липня о 16.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочинає роботу підсумкова виставка культурно-мистецького проєкту «Берегині України», учасницями якого є майстрині культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса».
Досі соромитеся розмовляти українською, бо не вистачає словникового запасу? Приєднуйтеся до учасників розмовного клубу в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького!
Друзі, нагадуємо вам, що триває літературний конкурс «І камені можуть говорити». В організації та проведенні якого Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького стала партнером Централізованої бібліотечної системи Салтівського району Харкова.
Друзі!
В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького продовжує експонуватися XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда”.