Молодіжна, камерна тусовка вийшла в нас цього разу. Під звуки скрипки та гітари дорогого друга, Олександра Сичова, ноги пішли в танок. Вечірка піднялась на новий рівень.

На майстеркласах у суботу та неділю, як і зазвичай, майстрували. Не забули про традиційний символ, тож прикрашали серденька. 

Іграшка – пам`ять етносу, нації, народу, людства про своє історичне та доісторичне минуле. Вона є спадщиною подібно до мови, казки й пісні та перевірена дитячою любов`ю до неї, дитячою грою.

Колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з філіями з глибоким сумом сприйняв звістку про раптову, передчасну смерть нашого багаторічного друга, відомого миколаївського журналіста, головного редактора газети «Вечерний Николаев» Козлова Станіслава В`ячеславовича.

«Україна в огні» ДП «НК ММК «Мистецький арсенал»» 2023 року присвячене репрезентації довгострокового дослідження українського сучасного мистецтва з початку повномасштабного вторгнення, створеного на базі онлайн-архіву «Україна в огні».

Канадська письменниця і поетеса, авторка 23 романів, 530 оповідань і більш ніж 500 віршів Люсі Мод Монтгомері так писала про дружбу: « Справжні друзі завжди духовно знаходяться разом».

Книжковий фонд бібліотеки поповнився результатами понад тридцятирічних досліджень – книгою «Птахи Кінбурнської коси: еколого-фауністичний довідник».

Начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров поповнив фонд цінних видань краєзнавчої літератури книжкою з власної колекції.

 
До Миколаївської спеціалізованої школи №3 - з нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету. Темою зустрічі стала пізнавальна година -«Чи безпечний інтернет?».
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору