Ці дні вся європейська спільнота відзначає символом на грудях – Маком Пам’яті. Він є і нашим національним знаком пам’яті про тих, хто боронив і боронить сьогодні українську землю, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

На жаль і сьогодні, 79 років після завершення тієї війни, онуки сивочолих ветеранів, наслідуючи подвиги своїх дідів і прадідів, змушені зі зброєю у руках захищати територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Вони це роблять самовіддано, з любов’ю до своєї країни!

Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам-визволителям Другої Світової, пам’ятаючи про тисячі жертв і справжніх патріотів – військовослужбовців Збройних Сил України та Добровольчих формувань російсько-української війни.
 
Третій рік поспіль День пам’яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія.
 
24 лютого 2022-го російські окупанти здійснили повномасштабне вторгнення в Україну. Ворог обстрілює та знищує об'єкти інфраструктури, проводить масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
 
   
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору