Відділ бібліотечного маркетингу та менеджменту забезпечує єдину маркетингову стратегію ЦБС, організовує маркетингові дослідження, рекламу бібліотек ЦБС, встановлює комунікаційні зв'язки з громадськістю міста для створення позитивного іміджу бібліотек ЦБС у мешканців Миколаєва.

Для ефективного використання ресурсів ЦБС відділ координує діяльність структурних підрозділів, організує методичну допомогу бібліотекам системи, сприяє впровадженню інновацій в роботу ЦБС, вивчає, узагальнює та впроваджує передовий бібліотечний досвід, прогнозує перспективні напрямки розвитку ЦБС, організує систему підвищення кваліфікації бібліотечних працівників міста.

До структури відділу бібліотечного маркетингу та менеджменту входят підрозділи:

  • Редакційно-видавничий сектор створено у 2000 р. для організації видавничої діяльності, забезпечення фірмового стилю продукції ЦБС для дорослих із використанням сучасних комп'ютерних технологій

 

  • Центр соціальної активності та партнерства створено у 2006 р. з надання інформаційної підтримки місцевим НДО, співпрацює з соціально активними громадськими організаціями, фондами, об’єднаннями з метою об’єднання зусиль для сприяння збалансованому розвитку громади, залучення соціальних інвестицій.
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору