25 лютого, у ювілей Мавки української поезії Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького офіційно відкриває конкурс відеопрочитань до Дня народження Лесі Українки, Василя Стефаника та Івана Франка.

В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся квартирник-KROPevening «Слова кохання», приурочений до Дня святого Валентина.

В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася зустріч з письменником, кораблебудівником, журналістом Валерієм Бабичем «Дороги, якими я пройшов», яка проходила в рамках циклу «Студії живої історії».

Напередодні Дня святого Валентина з відкритим серцем, радістю та натхненням книжкові феї Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького завітали у гості до своїх давніх друзів з Державної Реабілітаційної  установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія».

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького щиро вітає своїх читачів, користувачів, відвідувачів з Днем Святого Валентина, або ж з Днем Закоханих! Бажаємо вам кохати та бути коханими, жити з любов’ю у серці, вірити в чудеса та мати поряд людину щиру, надійну і люблячу!

Шановні друзі! Негода і заметіль не є перешкодою для зустрічі із цікавими людьми! В гості до бібліотеки завітала молода, креативна, талановита письменниця, спортсменка і просто красуня - Яна Коструліна.
 
Шановні друзі! Продовжуємо знайомити Вас з книгами, які Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького отримала від Державної установи «Український інститут книги» за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.
 

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут. Саме біля залізничної станції Крути, між Бахмачем і Ніжином, у 1918 році,відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність.

Дорогі друзі! Миколаївщина славиться своїми літературними талантами. Творчість наших поетів, прозаїків, публіцистів відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору