Відповідно до протоколу № 39 від 23 жовтня 2020 року рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 26 жовтня в м. Миколаєві посилюються карантинні обмеження у зв’язку із встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Бібліотека ім. М.Л. Кропивницького: шлях довжиною 120 років

Продовжуємо серію публікацій з історії та сьогодення бібліотеки. Сьогоднішня розповідь про одну з візитівок книгозбірні ­– бібліотечний «Літературний музей на Потьомкінській» – єдиний у Миколаєві літературний музей. Його відкриття відбулося 26 квітня 2013 року під час XI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга».

Цими вихідними відбулась екскурсія в Регіонально-ландшафтний парк «Приінгульський» у межах ХIIІ Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

Друзі, пропонуємо вашій увазі спецвипуск вісника «БібліоАс» – професійного видання Миколаївської обласної бібліотечної асоціації, що вийшов до 120-річчя Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. У виданні йдеться про історію закладу, його традиції та розвиток упродовж останніх років.

 
Пройшли чудові дні святкування 120-річного ювілею бібліотеки, під час яких ми неодноразово згадували історію створення нашого закладу.
30 вересня, у Всеукраїнський День бібліотек, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького святкує 120-річчя від дня заснування. Вітаємо всіх шанувальників книги та нашого закладу!
Миколаївський міській голова Олександр Федорович Сєнкевич привітав колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького зі 120-ю річницею заснування закладу та Всеукраїнським днем бібліотек.

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та Міський центр екологічної інформації та культури (бібліотека-філіал № 2) вже багато років співпрацюють з кафедрою екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 
Напередодні святкування Всеукраїнського Дня бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня, українське видавництво «БаК» (м.Львів), що спеціалізується на виданні художньої, наукової, науково-популярної та довідкової літератури, подарувало Центральній бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького 37 примірників книг.
© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору