Підбито підсумки щорічного конкурсу фотографій «Книга, яка змінила моє життя» від Української бібліотечної асоціації.
Жанна Могільова - співробітниця бібліотеки – філії №14(мкр.Кульбакино) ЦБС для дорослих м.Миколаєва стала переможницею щорічного конкурсу фотографій "Книга, яка змінила моє життя".Організатором виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

09 вересня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запросила городян та гостей обласного центру на відкриття персональної виставки миколаївського художника, письменника, учасника АТО Геннадія Молчанова під назвою «День мого міста». В одному експозиційному просторі представлено 15 творів живопису.

Книжковий фонд Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького поповнила добірка видань поетів та прозаїків з Кропивницького

Друзі! Підтримайте проєкт Громадського бюджету №89!

 Віддайте свій голос за «Мультифестиваль «Сім світів» у категорії «малі проєкти»!

Ми віримо в це, прагнемо і докладаємо власних зусиль! З 2004 року в місті діє Центр екологічної інформації та культури на базі бібліотеки-філіалу №2 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.

Сьогодні свій 31 день народження відзначає газета "Вечірній Миколаїв". Двічі протягом тижня миколаївці зі сторінок "Вечірнього Миколаєва" дізнаються про ключові події, що відбуваються в місті, вчитуються в матеріали, присвячені духовному життю, історії рідного краю.

Друзі!  Як ви добре знаєте, 8 вересня у м. Миколаєві починається голосування за проєкти Громадського бюджету. Нагадуємо вам, що для онлайн голосування ви можете завітати до Центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького та її філій, де фахівці нададуть вам консультаційну допомогу в разі необхідності. 

У четвер, 02 вересня, Миколаївщину відвідала делегація Кропивницької обласної організації національної спілки письменників України. Поїздка регіоном північного Причорномор'я розпочалася зі знайомства з Центральною міською бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького.

Останній день літа для Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького став щедрим на несподівані подарунки та дружні зустрічі. 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору