З покоління в покоління українців передаються традиції святкування світлого дня в пам`ять дива воскресіння Сина Божого – Великодня. Християни всього світу відзначають його протягом багатьох століть.

В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва в центрі сучасного читання «Марко» пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацького читання, де ми спілкувались, грали, сміялись, чудово та корисно проводили час! 

Його особлива магія дарує не лише естетичну насолоду, виконує функцію оберега, а й передає нащадкам закодовану в мазках інформацію від предків. Його ж використовували жінки-мазальниці, які білили в сивий туман та розписували хати на Кінбурнському півострові, елементи цього розпису збереглися на кераміці та картинах, прикрасах та одязі, у вишивці, предметах домашнього інтер`єру – все це про Таврійський розпис.

Настільні ігри – прекрасний спосіб провести дозвілля змістовно в компанії друзів та однодумців. Знаючи це голова ГО «Молодіжний центр наукової діяльності», давній й постійний друг колективу Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Артем Кривцов знову приїхав до закладу з подарунком – добіркою різноманітних настільних ігор.

Ірина Калина - нове імʼя в сучасній українській літературі. 

Пані Ірина втікала до нашого міста з окупованої Луганщини. Під час зустрічі авторка розповіла свою історію, поділилася життєвим та творчим шляхом, який просякнутий тугою за рідним краєм, болем розлуки з рідними й тим, що болить кожному українцю. 

Весна – пора цвітіння й очікування чогось приємного. Саме навесні все більше пробуджується бажання насолоджуватись різнобарв`ям кольорів, цвітінням природи. 

Практично невичерпною є тема квітів у мистецтві хенд-мейду

05 квітня в галереї Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відкрилась ювілейна виставка живопису Заслуженого діяча мистецтв України Олега Приходька. 8 квітня він святкуватиме свій 70 річний ювілей.

В рамках презентації книги та мультфільму «Книга-мандрівка. Миколаїв» в рамках реалізації благодійного патріотичного проєкту про Україну «Книга-мандрівка. Міста», яка відбулась в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького 3 квітня, засновниця креативної агенції Green Penguin, співзасновниця анімаційного видавництва Books&Cartoons та співавторка книги Ірина Тараненко із задоволенням зустрілась з юними читачами, відвідувачами читацької студії «Фантазери».

03 квітня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького презентували книгу та мультфільм «Книга-мандрівка. Миколаїв» в рамках реалізації благодійного патріотичного проєкту про Україну «Книга-мандрівка. Міста».

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору