Шановні користувачі! Інформуємо вас, що на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації було прийняте рішення щодо введення більш суворих карантинних обмежень в рамках «червоної зони». Обмеження набирають чинності з 4 квітня та будуть діяти до 16 квітня включно.

21 березня усі шанувальники поетичного слова відзначали Всесвітній день поезії. Не залишилась осторонь і команда Програми ACCESS в Миколаєві. Творчість  цьогорічних ювілярів – Валерія Бойченка, Миколи Вінграновського, Лесі Українки, Еміля Январьoва, надихнула аксесівців на власні творчо-інформативні проєкти.

21 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва відбувся концерт миколаївського клубу композиторів Ad libitum "Весняна мелодія".

За вікном всіма барвами буяє весна, наповнюючи душі повнотою життя, прагненням краси і любові. А найкраще передати ці відчуття здатна, звичайно,  поезія…

Миколаїв – рідне місто поета! Тому особливо щемно, що він представив свою першу поетичну збірку саме тут!

Всі, хто долучився до прямого ефіру, змогли розкрити для себе багатогранну та цілеспрямовану особистість Нати Макаєвої, миколаївської мисткині, талановитої скульпторки і художниці, «Зірки культури міста Миколаїв-2019».

25 лютого, у ювілей Мавки української поезії Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького офіційно відкриває конкурс відеопрочитань до Дня народження Лесі Українки, Василя Стефаника та Івана Франка.

В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся квартирник-KROPevening «Слова кохання», приурочений до Дня святого Валентина.

В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася зустріч з письменником, кораблебудівником, журналістом Валерієм Бабичем «Дороги, якими я пройшов», яка проходила в рамках циклу «Студії живої історії».

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору