Вітаємо пані рукодільниць і їхню натхненницю – незмінну кураторку клубу, бібліотекарку читальної зали Олену Дмитрівну Тищенко з дев’ятиріччям клубу! Ви за крок до ювілею!

Друзі! Сьогодні, 9 листопада, фахівці культурних інституцій країни  відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 
Нещодавно Центральній бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького подарували 5 примірників альбома-каталога «Цифрова колекція художнього музею».

Відповідно до постанови КМУ від 11 листопада 2020 р. № 1100 до 30 листопада 2020 р. запроваджується карантин вихідного дня та протиепідемічні обмеження "помаранчевої" зони карантину.

Бібліотека ім. М.Л. Кропивницького: шлях довжиною 120 років

Продовжуємо серію публікацій з історії та сьогодення бібліотеки. Сьогоднішня розповідь про одну з візитівок книгозбірні ­– бібліотечний «Літературний музей на Потьомкінській» – єдиний у Миколаєві літературний музей. Його відкриття відбулося 26 квітня 2013 року під час XI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга».

Цими вихідними відбулась екскурсія в Регіонально-ландшафтний парк «Приінгульський» у межах ХIIІ Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

Друзі, пропонуємо вашій увазі спецвипуск вісника «БібліоАс» – професійного видання Миколаївської обласної бібліотечної асоціації, що вийшов до 120-річчя Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. У виданні йдеться про історію закладу, його традиції та розвиток упродовж останніх років.

 
Пройшли чудові дні святкування 120-річного ювілею бібліотеки, під час яких ми неодноразово згадували історію створення нашого закладу.
30 вересня, у Всеукраїнський День бібліотек, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького святкує 120-річчя від дня заснування. Вітаємо всіх шанувальників книги та нашого закладу!
© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору