Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу. 

Конкурс на бібліотеку - амбасадора видавництва Наш Формат оголосив у жовтні. На адресу організаторів надійшли сотні рецензій, схвальних та ґрунтовних відгуків від читачів. 

Днями художнику Леоніду Миколайовичу Деркачу, творчий псевдонім якого Людвіг Деч, виповнюється 85 років. Пастельний вернісаж «Барви моєї осені» - своєрідний подарунок майстра поціновувачам його творчості. 

Згідно з рішенням Української бібліотечної асоціації подарункові сертифікати на 1000 гривень отримали двоє молодих бібліотекарів Миколаївщини – провідний бібліотекар бібліотеки-філії для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького Дарина Яцкевич та Олександра Ромашова, бібліотекар І категорії абонементу для юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького.

18 листопада 2021 року в м. Миколаєві відбулися  XІV Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». Щорічний еколого-просвітницький загальноміський захід проходить під патронатом Миколаївського міського голови за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

Уже 10 років поспіль творчі пані, завсідниці клубу з нетерпінням чекають п’ятниці, щоб зустрітися в бібліотеці, поділитися секретами майстерності, обговорити і освоїти креативні новинки у різних видах рукоділля та й просто поділитися життєвими радощами. 

2021 року в Україні широко відзначали 150-річчя від дня народження Лесі Українки та Василя Стефаника та 165-ту річницю від дня народження Івана Франка. З метою репрезентації творчості видатних українців Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького долучилася до всеукраїнського вшанування пам`яті Івана Франка, Лесі Українки та Василя Стефаника. Наприкінці лютого стартував конкурс відеопрочитань «Велич слова славетних українців». Оригінальне бачення й відчуття творів українських класиків учасники конкурсу передавали створюючи відео мініатюри. 

Друзі, раді повідомити вам, що мовний кластер Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького доповнився проєктом нового формату – стартувала навчальна онлайн-програма з вивчення англійської мови «Access Alumni Civic Engagement Program in Eastern Ukraine 2021-2022». 

Талановитий актор і режисер, чудовий поет – лірик, майстерний прозаїк, дитячий письменник – все це про Миколу Вінграновського. Цього року нашому талановитому землякові виповнилося б 85 років. Про одного з найяскравіших представників шістдесятництва у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького говорили 4-го листопада під час культурно-освітньої лекції «Микола Вінграновський і ми».

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору