Пропонуємо ознайомитися з флешбук-акціями, що проводить Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького.

Флешбук – це своєрідний книжковий флешмоб в інтернеті. В соціальних мережах створюються  сторінки, присвячені улюбленим книгам та авторам, і до обговорення запрошуються всі небайдужі любителі читання. На цих сторінках розміщуються фрагменти текстів видань, публікації з уривками улюблених творів, цитати, ілюстрації, особисті думки тощо. Таким чином, флешбук стає мотиватором, надихає учасників, робить читання цікавим, різноманітним, корисним і, найголовніше, регулярним!

 

 

 

Антонюк А. Кремінь Д. "Лампада над Синюхою"

Андрій Антонюк і Дмитро Кремінь - найвідоміші Шевченківські лауреати Миколаївщини, творчість яких є знаковою для мистецького життя в Україні. Результатом творчої співпраці митців стала книга "Лампада над Синюхою", за цією книгою Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва започаткувала флешбук-акцію Антонюк А. Кремінь Д. "Лампада над Синюхою"

   
 

Микола Троянов. 100-річчя від дня народження

З нагоди 100-річного ювілею миколаївського актора, режисера драматурга та публіциста Миколи Троянова Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва ініціювала флешбук-акцію з популяризації його творчого спадку "Микола Троянов. 100-річчя від дня народження"

   
 

 Олександр Іванов - 75 років від дня народження

З нагоди 75-річного ювілею миколаївського поета, прозаїка та музиканта Олександра Іванова міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та бібліотека-філія №5 ініціювали флешбук-акцію з популяризації його творчого доробку «Олександр Іванов - 75 років від дня народження»

   

Вячеслав Качурин "На перекрёстке эпох"

З нагоди 80-річного ювілею миколаївського поета Вячеслава Качуріна Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва ініціювала флешбук-акцію з популяризації його творчості "Вячеслав Качурин "На перекрёстке эпох"

   
 

Валерій Бойченко "Хай вам засяє любов"

З нагоди 75-річного ювілею миколаївського поета, публіциста, педагога, краєзнавця Валерія Бойченка Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та бібліотека-філія №18 ініціювали флешбук-акцію з популяризації та презентації його творчого доробку "Валерій Бойченко "Хай вам засяє любов"

   
 

Олег Духовный "Осенний синдром"

З нагоди 65-річного ювілею миколаївського поета Олега Духовного  Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та бібліотека-філія для юнацтва ініціювали флешбук-акцію з популяризації його творчості "Олег Духовный "Осенний синдром"

   

«Еміль Январьов. Більше, ніж поет»

З нагоди 90-річчя від дня народження поета і журналіста, почесного громадянина м. Миколаєва Еміля Январьова Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та бібліотека-філіал №12 ініціювали флешбук-акцію з популяризації його творчості «Еміль Январьов. Більше, ніж поет».

Запрошуємо всіх охочих долучитись до флешбуку! Поділіться Вашими спогадами, улюбленими віршами, фото, побажаннями, відгуками, коментарями до дописів, які стануть свідченням нашої поваги та любові до Поета, його творчості. Долучайтесь!

 

 

 

 

 

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору