Дорогі читачі! Маємо приємну звістку – 200 нових книг вже чекають на вас у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького!
Добродійником об’ємного книжкового дарунку стала Державна акціонерна компанія «Укрвидавполіграфія» (голова правління Василь Продан).


16 березня у Центральна бібліотека ім. М. Кропивницького при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору "Вільна" відбувся майстер-клас з виготовлення оберегової ляльки-мотанки "Янгол-охоронець".

Центральна міська бібліотека ім. М. Кропивницького та її філії пропонують до вашої уваги бібліотрансформер «Енеїда» – першокнига українського мовного патріотизму», до якого увійшли різні форми інтерактивного знайомства з виданням:

Друзі, маємо дуже гарні новини! Після тривалої перерви у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького поновлено #Безкоштовні_курси_української_мови.

 

14 березня у Центральній міській бібліотеці імені М Кропивницького відбувся майстер-клас "Весна у стилі фондю" з сучасного мистецтва - аромаграфіки.

 

З 02 березня 2023 у Центральній бібліотеці імені М Кропивницького розпочала свою роботу персональна виставка миколаївського художника Вадима Пустильника "Котоберезень". 

 
З 17 лютого 2023 у залі Центральної бібліотеки імені М Кропивницького розпочала свою роботу виставка "Моя історія війни" до річниці незаконного вторгнення росії в Україну.
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору