У Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбулась творча зустріч із дослідницею миколаївської історії  

Сьогодні, 20 січня, святкує ювілей - 80 років - людина, душа і серце якої цілком і повністю віддані поезії, авторській пісні і Миколаєву, – В`ячеслав Качурін.

У Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького у суботу, 15 січня, відбувся благодійний майстер-клас з виготовлення текстильного янгола.

Студенти Відокремленого підрозділу Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв разом з куратором, кандидатом культурології, завідувачкою  кафедри культурології Оленою Орловою  відвідали нашу бібліотеку.

12 січня до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з Різдвяним вертепом завітали студенти Української академії лідерства. 

До Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького завітали колядники з Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія». Новий Рік та Різдво слушна мить дарувати друзям, близьким та рідним позитивні емоції, гарний настрій і звичайно подарунки. 

Ймовірно, не так буквально, але улюблені книги точно можуть розповісти про людину чимало цікавого. 

Рік тому, 4 січня 2021 не стало талановитого письменника і журналіста Сергія Гаврилова. Нашу бібліотеку і Сергія Івановича пов’язували дружні стосунки. За його активної участі відбувся у нас не один захід. 

© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору