Є на світі багато незвичних, але приємних і теплих свят. Багато з них зовсім не відмічені в календарі, але люди з радістю святкують їх. До таких як раз і належить День Рукавички на дереві, який в усьому світі відзначається 6 грудня і присвячений поширенню тепла і доброти в холодні зимові місяці.
З казки про рукавичку починається наше дитинство. Вона є одним з найархаїчніших текстів у казковій традиції не тільки українців, а й взагалі всіх інших народів світу. Кумулятивна казка побудована на елементах накопичення, мов акумулятор. Любов, прихильність - усе це і не тільки можна висловити за допомогою такої простої речі, як рукавичка.
А ми, українці, тепер маємо подвійну, чудову нагоду на самісінькому початку першого зимового місяця подарувати своїм близьким, рідним й коханим людям тепло сердець, душевність та піклування й рукавички, виготовлені власноруч.
Під супровід цікавих розповідей легенд тренеркою майстринею Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Вірою Жевнер 05 грудня свої дизайнерські рукавички виготовляли постійні читачки Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.
«Де народжуються справжні дива? Саме в нашій бібліотеці. Адже саме тут ми продовжуємо арт марафон до новорічно-різдвяних свят. Сьогодні ми виготовляємо шоколадницю з фетру у вигляді рукавички. Яку ми наповнимо обов`язково шоколадками, цукерками, різними смаколиками», - акцентує керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Валентина Кривцова.
Маленькі жести мають великий вплив. Коли ми повішаємо на свою ялинку або просто подаруємо комусь ось таку, виготовлену власноруч рукавичку, нагадаємо тим самим оточенню про необхідність творити добро, приносити його в життя інших людей, говорить майстриня Віра Жевнер.
«А щоб подарувати смаколики дуже оригінально, то ми зробили ось такі шоколадниці. Це теплі такі. У мене вони асоціюються з теплом, з будинком, затишком. Теплим осередочком домівки, родиною, рідними й близькими, які разом зібралися за столом. Щоб смакувати чай з цукерками»,- ділиться Віра Жевнер.
Тож, станьте і ви частинкою чиєїсь зимової казки подарувавши найважливішій у вашому житті людині трішечки турботи, уваги, кохання й родинного затишку.