Магазини й торгівельні центри, станції метро, залізничні та автовокзали, вулиці великих міст і маленьких містечок поступово прикрашають та розмальовують до зимових свят. Подекуди можна почути новорічно-різдвяні мелодії.

Спостерігати за цими дивовижними перетвореннями полюбляють дорослі та дітлахи. Процес дарує відчуття казки, яка ось-ось наблизиться, надії та очікування дива. І на скільки ж чудово не втрачати ось такого настрою, повернувшись додому.

Виявляється, як цього досягти знають талановиті, обдаровані майстрині Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» та її очільниця Валентина Кривцова. Вже протягом декількох майстер-класів вони передають постійним читачкам Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького власні вміння й навички з прикрашання осель без великих витрат.
 
«В нашій бібліотеці продовжується артмарафон, присвячений святам. Новорічно-різдвяному періоду. І сьогодні ми виготовляємо текстильну іграшку, яка вішається на ялинку у вигляді чарівної рибки. Яка буде здійснювати усі наші омріяні бажання на щастя, здоров`я, добробут, на мир й на Перемогу. І на щасливу родину», - ділиться керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса».
 
Для її оздоблення тренерка, художниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Світлана Бойкова-Калюжна обрала блакитний колір – символ Таврійського розпису, безмежності неба й безкрайності моря.
 
«Для мене Таврійський розпис неабияк, просто так. Я дуже полюбляю, дуже багато вивчала, що стосується Таврійського розпису. І семантику. І взагалі, чому рибка? Тому що тільки у Таврійському розписі є морська тематика. І ще рибка – це надія. Це бажання, які ми загадуємо, так? Рибка – це символ добробуту, це символ Бога. Багато чого пов`язано саме з рибою», - розповідає пані Світлана.
 
Тож, маючи в арсеналі домашній інвентар, невеличку добірку канцелярії та нехитрого інструменту ви разом з дітьми, близькими або друзями, створите неповторні новорічно-різдвяні атрибути й прикраси. І відчуття новорічної казки та гарний настрій не залишатимуть вас дуже-дуже довго.
 
   

 

Більше фото тут

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору