Шевченківській лауреат Дмитро Кремінь у пам’яті миколаївців: до 70-річного ювілею поета

 


Дмитро Кремінь – миколаївський поет, есеїст, публіцист, перекладач, педагог, громадський діяч, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та її бібліотеки-філії пропонують до вашої уваги бібліотрансформер «Миколаївський закарпатець Дмитро Кремінь». Віртуальний продукт створено в межах заходів на відзначення 70-річного ювілею автора. До вшанування пам’яті відомого миколаївського поета та з метою популяризації його творчості розроблено наступні модулі бібліотрансформера: віртуальна виставка « Дмитро Кремінь: зоряний код українства», інтерактивний путівник «Я поет однієї ноти»,  стрічка часу «Не я пишу, то мною пише Бог...», мультимедійна презентація «Літопис Дмитра Кременя», тревелбук «Поетична мандрівка Україною з Дмитром Кременем», буктрейлери на книги Дмитра Кременя «Сльози Сухого Фонтану», «Скрипка з того берега», «Медовий місяць у Карфагені», відеорев’ю «Музика слова Дмитра Креміня», відеоролик «Розчерки симпатій Дмитра Креміня», біобібліографічний довідник «Життя у Слові і Слово у житті», квест та відеовікторини для читачів різних вікових категорій, поетичні візитки, флешбук тощо. Запрошуємо до перегляду!


 

Біобібліографічний довідник

Біобібліографічний довідник «Життя у Слові і Слово у житті» містить біографічну довідку, короткий хронологічний життєпис, інформацію про окремі видання та публікації у збірниках, альманахах, періодичних виданнях, матеріали про життя та творчість поета. Окремими розділами включено висловлювання літературознавців, літературних критиків, письменників про творчість поета; вірші, присвячені Дмитру Кременю, та деякі факти, що розкривають творчі зв’язки поета з бібліотекою ім. М. Л. Кропивницького.

  

  

 


Віртуальна виставка

 Віртуальна виставка «Дмитро Кремінь: зоряний код українства»


Інтерактивний путівник 

 

 

 Стрічка часу

Стрічка часу «Не я пишу, то мною пише Бог...» – це відмінний спосіб поринути в минуле... Простежити життєвий і творчий шлях поета Дмитра Креміня.Мультимедійна презентація

Мультимедійна презентація «Літопис Дмитра Кременя» -  представляє творчу, трудову та громадську діяльність поета через автобіографічні матеріали, колекцію автографів, малюнки поета та його портрети, написані миколаївськими художниками.


 

Буктрейлери

 

Буктрейлер «Іскри від великого каменя – КРЕМІНЯ» на книгу Дмитра Креміня «Сльози Сухого Фонтану»

 

 
Буктрейлер «Поезія не вмирає, лише змінює свій образ…» на книгу Дмитра Креміня «Скрипка з того берега»

 

Буктрейлер «Життя у Слові і Слово у Житті» на книгу Дмитра Креміня «Медовий місяць у Карфагені»

  


 

Відеорев’ю

Відеорев’ю за творчістю Дмитра Креміня «Музика слова Дмитра Креміня»

 
Відеоролик

Відеоролик «Розчерки симпатій Дмитра Креміня» за матеріалами з колекції автографів Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького

 

 


 

 

Поетичні візитки

  

 

 


  

  


 

 Тревелбук 

 

  


Квест та відеовікторини

Пропонуємо  перевірити та поглибити свої знання про життя і діяльність поета, есеїста, публіциста, перекладача Дмитра Креміня. А дотепні варіанти відповідей зроблять цей процес ще й розважальним.
Квест і вікторини підготовленні з урахуванням різних вікових груп.

 

  

  

 

 

 

 


 

Флешбук

Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва в липні 2018 року започаткувала флешбук «ЛАМПАДА НАД СИНЮХОЮ» в соціальній мережі Фейсбук за однойменною книгою Дмитра Креміня та Андрія Антонюка, в якій переплелась поезія та живопис миколаївських митців, друзів та лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка.

 


 

 

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору