Котляр Юрій. Українська мова як іноземна. Книга для читання : навч. пос. / Юрій Котляр, Ольга Тулузакова, Сергій  Пономаренко, Маргарита Лимар, Вікторія Агєєва-Каркашадзе. - Миколаїв: Вид-во ФОП «Швець», 2023. -100 с.

Посилення інтересу до вивчення української мови у зв'язку з останніми подіями в Україні, у тому числі й повномасштабним вторгненням Російської Федерації збільшення кількості людей, зацікавлених у вивченні української мови та культури, зумовлює необхідність підготовки нових навчальних матеріалів у згаданому контексті з урахуванням сучасних лінгводидактичних практик.
Навчальний посібник є орігінальним як за змістом, так і за структурою. Уперше в практиці вивчення української мови як іноземної використані навчальні матеріали, що стосуються одного міста та області. Отже, автори якнайглибше ознайомлюють студентів з культурними реаліями Миколаївщини, а відповідна лексика й граматичний матеріал дозволять опанувати українську мову на рівні В1-В2. До кожного тексту подано словничок нових слів, а також тестові завдання. Видання призначене для тих, хто викладає чи вивчає українську мову як іноземну.

 Закачати книгу в форматі PDF

 Закачати програму для перегляду файлу можна тут

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору