З історії благоустрою та озеленення міста Миколаєва.

 

З історії благоустрою та озеленення міста Миколаєва. Кінець XVIII–XIX ст.: збірник / Централізована бібліотечна система для дорослих м. Миколаєва; Міський центр екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу №2; уклад. І.Б. Чернова. — Миколаїв: видавець Торубара В.В., 2016. — 168 c. — (Cерія «Зелені сторінки історії Миколаївщини»)

 

Книга тимчасово недоступна! 

 

Закачати програму для перегляду файлу можна тут

 В межах серії «Зелені сторінки історії Миколаївщини» у 2014–2015 рр. було видано дві частини першої книги «Видатний діяч збереження природи Олександр Алоїзович Яната: до 125-річчя від дня народження».
«З історії благоустрою та озеленення міста Миколаєва. Кінець XVIII – XIX ст.» — другий збірник серії науково-популярних краєзнавчих видань «Зелені сторінки історії Миколаївщини», присвячений заснуванню міста Миколаєва, першим крокам в його благоустрої та озелененні, а також відомим історичним постатям Г.О. Потьомкіна, М.Л. Фалєєва та іншим видатним людям того часу, завдяки яким наше місто було побудовано і здобуло свою історичну славу. І не тільки корабельну. Дійсним подвигом державного та господарчого талантів стало створення зеленої оази серед висушеного спекою і вітрами степу.
В збірник «З історії благоустрою та озеленення міста Миколаєва. Кінець XVIII – XIX ст.» увійшли статті науковців, громадських діячів, краєзнавців, архівні матеріали з фондів Миколаївського обласного краєзнавчого музею, а також інших наукових установ, приватного архіву. У виданні представлені літературні пам’ятки — мемуарні твори письменників та мандрівників, свідків того часу і подій, окремі розпорядження та пропозиції Г.О. Потьомкіна і М.Л. Фалєєва щодо устою міста Миколаєва за архівними матеріалами, бібліографічний список публікацій тощо. В додатках розміщено фото з електронного архіву КІЦ КРАЙ (краєзнавчо-інформаційного центру Корабельного району) бібліотеки-філіалу №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.
Видання буде корисним викладачам, студентам, школярам, фахівцям просвітницьких, природоохоронних закладів та організацій, краєзнавцям, всім, хто цікавиться історією Миколаївщини.
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору