Виноградова, А.В. Расстрелянная мечта [Текст]: хроника жизни лейтенанта П.П. Шмидта, письма, воспоминания родных, сослуживцев, современников, документы, материалы / А.В. Виноградова. – Николаев: ЧП Гудым И.А., 2003. – 288 с.

Він зійшов у Вічність з палуби повсталого в листопаді 1905 року в Севастополі крейсера "Очаків" як командир повстанців, лейтенант Шмідт. Матушка природа з царською щедрістю обдарувала Петра Шмідта талантами. Схоже, цим і розсердила капрізніцу Судьбу. Та ніби вирішила вступити в єдиноборство з природою. Поманила на бунтівний "Очаків", щоб запобігти кровопролиттю, і ... втопила в крові сотні повстанців і ні в чому не винних людей.

Зробила "червоним адміралом", але ... лише на неповну добу. Розпалила в його чуйному серці альтруїста вулканічну любов до жінки і ... замкнула в камеру в казематі таємничого острова. А потім, насолодившись стражданнями новоявленого "адмірала", відправила його на ешафот. Як це було, хто він, овіяний легендами лейтенант Шмідт, розповідає ця книга.

Книга видана російською мовою.

 

Закачати книгу (у форматi PDF)

Закачати програму для перегляду файлу можна тут 

 

 

 


 

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору