Видатний діяч збереження природи Олександр Алоїзович Яната

 

Видатний діяч збереження природи Олександр Алоїзович Яната: До 125-річчя від дня народження: збірник / Централізована бібліотечна система для дорослих м. Миколаєва; Міський центр екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу №2; уклад. І.Б. Чернова. — Миколаїв: Видавництво Ірини Гудим, 2014. — Ч. 1. — 80 c. — (Cерія «Зелені сторінки історії Миколаївщини»)

 

Книга тимчасово недоступна! 

 

Закачати програму для перегляду файлу можна тут

 


Вихід збірника приурочено до 125-річчя з дня народження Олександра Алоїзовича Янати (1888–1938) — уроженця Миколаївщини, відомого українського вченого, який зробив значний внесок у розвиток вітчизняної ботанічної науки, збереження та популяризацію природних багатств краю.
Видання відкриває серію науково-популярних краєзнавчих видань «Зелені сторінки історії Миколаївщини», яку започатковано в 2013 році творчою групою наукових співробітників, краєзнавців, представників природоохоронних і громадських організацій, бібліотечних фахівців м. Миколаєва з метою ознайомлення широких верств населення з історією природознавства, природоохоронної діяльності на Миколаївщині, внеском миколаївців минулих поколінь та сьогодення в благоустрій міста.
Перша частина збірника містить програми ботанічних екскурсій в околицях м. Миколаєва, надруковані вперше О.А. Янатою в миколаїв- ському журналі «Природа» в 1910–1911 рр. В цій же частині подається хронологічна таблиця основних дат життя та діяльності вченого.
Видання буде корисним фахівцям просвітницьких, природохоронних закладів та організацій, педагогам, студентам, школярам, краєзнавцям, всім, хто цікавиться історією Миколаївщини.

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору