Друзі, нагадуємо вам, що триває  літературний конкурс «І камені можуть говорити». В організації та проведенні якого Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького стала партнером Централізованої бібліотечної системи Салтівського району Харкова.

Ми стали бібліотеками-посестрами у грудні 2023 року. Таке рішення було ухвалене після проведення дводенних телемостів. Стосунки, які вибудовують бібліотекарі України між собою в умовах російсько-української війни, а попередньо карантинними обмеженнями, пов`язаними із коронавірусною хворобою, коли всі спілкувалися за допомогою мобільних пристроїв та комп`ютерів, можна коротко схарактеризувати так - «Свій до свого по своє».

Війна зачепила усі без винятку сфери суспільного життя, торкнулася кожного громадянина України. Бібліотекарі прийняли усі виклики, породжені війною і спільно шукають рішення для подолання чинних проблем та загроз. З Положенням про літературний конкурс «І камені можуть говорити» ви можете ознайомитися за посиланням http://surl.li/tbqww.

Дякуємо нашим колежанкам, бажаємо успіхів і натхнення всім учасникам!

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору