Ірина Калина - нове імʼя в сучасній українській літературі. 

Пані Ірина втікала до нашого міста з окупованої Луганщини. Під час зустрічі авторка розповіла свою історію, поділилася життєвим та творчим шляхом, який просякнутий тугою за рідним краєм, болем розлуки з рідними й тим, що болить кожному українцю. 

Понад 10 років Ірина закохана у поезію. Поступово опановуючи поетичну майстерність, вона бере активну участь у різноманітних літературних конкурсах, флешмобах. До збірки «Не згасити одвічного полумʼя» увійшли вірші написані протягом 2022-2023 років.

Приємно, що саме наша бібліотека стала майданчиком для прем'єри першої поетичної збірки Ірини Калини- «Не згасити одвічного полумʼя». Зустріч була камерною та атмосферною. Пані Ірина розповіла про те, як потрапила до літературного обʼєднання «Колосок» у своєму рідному селі, та, як стала членкинею ГО «Поетична родина». Про те, як у дорослому віці вивчала та вдосконалювала рідну мову, про співпрацю з редакторами та коректорами. Та про те, як важливо писати за правилами, адже завдяки правилам вірші стають більш милозвучними та зрозумілими.
 
У теплій дружній компанії за чашкою кави та чаю ми довго читали вірші, обговорювали письменницьке ремесло, надихалися поезією.
 
Дякуємо Ірині Калині за приємне спілкування, чудові вірші та цікаву зустріч. Бажаємо миру, творчих здобутків та успіхів у всіх починаннях!
 

 

Більше фото тут

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору