Весна – пора цвітіння й очікування чогось приємного. Саме навесні все більше пробуджується бажання насолоджуватись різнобарв`ям кольорів, цвітінням природи. 

Практично невичерпною є тема квітів у мистецтві хенд-мейду

Майстрині, які перебувають у систематичному творчому пошуку, виготовляють квіти з будь-якого матеріалу. В хід йдуть тканина і папір, бісер, пластик й фетр, шкіра. Безумовно їх можна й малювати, в`язати й шити, вирізати та ліпити. Талановита майстриня з хенд-мейду Віра Жевнер запропонувала постійним відвідувачкам бібліотечних майстер-класів спробувати свої сили у виготовленні квітів з синельного дроту.

З його допомогою виходять доволі цікаві витвори.
 
«Тож, ми сьогодні не тільки займаємося творчістю. Ми сьогодні ще й розвиваємо дрібну моторику рук. Адже такий дріт дуже легкий в роботі. Але потрібно повністю розрахувати його довжину. Де правильно його перекрутити. Де його перегнути. Квітка – тендітна рослина», - зазначає керівниця культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Валентина Кривцова.
 
Пухнастий дріт отримав сучасний виток розвитку саме завдяки винахідливості майстринь з хенд-мейду й рукодільниць. Ця пухнаста, гнучка паличка, винайдена на Заході, спочатку призначалась для прочищення курильних трубок.
 
«Але майстрині, бачте, як його використовують? Для створення квітів. Дітки створюють іграшки різноманітні. Різноманітні вироби з якими потім граються. А ми – жінки. Нам потрібні сьогодні квіти. Тому ми створили квітковий міні - букетик з цього дротику. Він дуже легкий у використанні. Тому що він гнеться, скручується. З нього можна зробити будь-що. Що забажаєте. За будь-якою схемою», - акцентує майстриня Віра Жевнер.
 
Ось таке хобі великих витрат не потребує, як й особливих навичок. Такий різновид проведення вільного часу підходить для дітей та дорослих. Нехитре рукоділля розслаблює і допомагає відірватися на роботі, вдома або в дорозі від суєти, неприємних спогадів та емоцій. Адже в результаті народжуються декор для дому або потішні іграшки.
 

 

Більше фото тут

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору