Талановита людина, неординарна особистість, несамовито закоханий у рідний край, Віктор Коваленко – музикант, поєт й бард через воєнну агресію був змушений покинути рідну Баштанщину й переїхати до Кропивницького. 

Днями перебуваючи на Миколаївщині він подарував Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького книжки з сусідньої Кропивниччини.
 
Книжковий фонд поповнився альманахом «Крізь шторми і шквали» Творчого об`єднання «Вітрила». Тут зібрано поетичні твори багатьох авторів з Кропивницького й області. Здебільшого твори учасників «Вітрил», присвячені страшним, трагічним подіям розв`язаної російськими загарбниками війни. Також в альманах увійшли твори безпосередніх учасників й очевидців цих подій.
 
Ще одне видання – літературно-мистецький альманах СІВАЧ – друкований орган товариства письменників і журналістів імені Івана Франка та редакційної колегії альманаху.
 
Частина життя головного редактора альманаху Станіслава Новицького пов`язана з Кропивницьким. Зараз він мешкає у Вінниці, але зв`язків з Кропивниччиною не пориває.
 
Маємо тепер й можливість познайомити наших читачів й відвідувачів з експозицією меморіального музею М.Л. Кропивницького, завдяки подарованому Віктором Коваленком буклету.
 
Дякуємо багаторічному другові Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Віктору Коваленку за такий подарунок і запрошуємо вас, шановні друзі до нашої бібліотеки.
 
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору