Володимир Кузнєцов – письменник, рок-музикант, ґеймдизайнер, популяризатор літератури горору й фентезі. Мешкає у Сєверодонецьку.

"Тож три класні книжки, які варто прочитати українською. Окей, поїхали)"

 

 

Алан Мур «Вартові»

Культовий графічний роман від майстра Алана Мура, знакова та глибока робота, що здіймає цілу купу важливих питань щодо держави, суспільства, свободи та відповідальності. Якщо ви дивилися екранізацію – не вважайте, що цього достатньо. Фільм геть перекручує (чи взагалі ігнорує) ідеї коміксу.

А, і якщо ви вважаєте, що «комікси – для дітей», «Вартові» – то чудова нагода виправити цю ваду сприйняття. Деталі.

 

 

Ден Сіммонс «Терор»

«Терор» – це препотужне поєднання історичного роману і роману жахів. Автор описує події реальної арктичної експедиції, глибоко занурюючи читача в найдрібніші її деталі. Більшість персонажів – реальні особи, відомі події відтворені з документальною ретельністю. Горорна складова – захоплива і багатошарова. Тут вас лякатимуть як потойбічним, замішаним на мітології ескімосів, так і абсолютно реальними чудовиськами в людській подобі. І, звісно, безжальною Арктикою, яка не дарує помилок. Деталі.

 

 

«Бабай: Перший кошмар»

Міжавторські антології жахів - це важливий елемент світової горор-літератури. Best New Horror виходить в США вже майже 30 років, і не було жодного дійсно культового автора жахів, що не відмітився б там. В Україні антології жахів також виходять досить часто, але «Бабай» – то окрема справа. Тут ви знайдете оповідання Світлани Тараторіної, Євгена Ліра, Остапа Українця, Олексія Жупанського, Володимира Арєнєва... коротше, чималу кількість дійсно цікавих та актуальних авторів, що зараз працюють в жанрах фантастики, фентезі, жахів та містики. Якщо вам потрібний такий собі «пробник» від українського темного жанру – ця книга для вас.  Деталі.

 

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору