Представляємо Топ-3 найкращих книги, які користуються найбільшим попитом у читачів бібліотеки. На жаль, через обмежену кількість примірників, бібліотека не може задовільнити всіх охочих до популярного читання.

Тому пропонуємо Вам скористатися послугою «Книжковий хіт на замовлення» і записатися до електронної черги. 

Коли підійде черга на обрану книгу, працівник бібліотеки зв’яжеться з Вами за вказаною електронною адресою або номером мобільного телефону, і запросить Вас до бібліотеки за вподобаним виданням.

 


«Офіцер із стрийського парку» - останній роман з «львівського циклу» ретродетективів сучасного українського письменника Андрія Кокотюхи. Події розгортаються восени 1918 року, а саме в листопаді. Йде боротьба за володіння Галичиною між Польщею та Україною, Автро-Угорська імперія переживає останні дні. На тлі важких політичних переговорів, які відбуваються в цей період стається вбивство. В Стрийському парку знайдено тіло польського офіцера. Клим Кошовий - колишній адвокат, за короткий термін має розкрити вбивство, та довести , що воно не політичне. Покійний мав сумнівні зв’язки, багато ворогів, тому версій багато. Клим розкриє справу, і це змінить його подальше життя. Його друг, Йозеф Шацький, змінить свої погляди, та невідомо чи буде Кошовий далі з коханою, Мартою Богданович.

Записатися до черги

 

   

«Таємнича історія Біллі Міллігана» – документальний роман американського письменника Деніела Кіза про 26-річного хлопця Біллі Міллігана, якого звинувачують у викраденні та зґвалтуванні трьох жінок. Однак хлопець не пам’ятає, що робив це. Через деякий час стає зрозуміло, що у Біллі Міллігана множинний розлад особистості: у його тілі їх двадцять чотири. На юнака чекає довге лікування, під час якого знаходяться як ті, хто щиро бажають допомогти Біллі, так і ті, хто вимагає найжорстокішого покарання, не визнаючи його психічного розладу. Ця таємнича історія ґрунтується на реальних подіях. Деніел Кіз майже два роки особисто спілкувався з Біллі у психіатричній лікарні, а також з усіма, хто був причетний до цієї загадкової справи.

Записатися до черги

 

   

«Париж для самотніх» – блискуча колекція оповідань англійської романістки Джоджо Мойєс – сповнена романтики, шарму, авантюризму, гумору і надзвичайної чуттєвості. Нелл двадцять шість і вона ніколи не була в Парижі. Подорожі закордон насправді не її захоплення, – про це знають всі знайомі й друзі. Але коли коханий Піт запрошує її на романтичні міні-канікули до столиці Франції, ця ідея неабияк її підбадьорює. Вони детально планують свою поїздку, Нелл з нетерпінням чекає на подорож. Але все складається не так, як вона мріяла: Піт просто не приходить на вокзал, обіцяє приїхати наступним поїздом, однак, все, на що він здатен – це дзвінок із «Пробач, крихітко. Ніяк не виходить. Бажаю гарно провести час». Залишившись наодинці із собою у Парижі, дівчина побачила нову себе, – таку, якої ніколи не знала, яку ніколи не випускала назовні, якою боялася бути. Можливо, ця подорож стане найсміливішою у її житті… А, може, подарує і нове кохання?..

Записатися до черги

 

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору