Радіємо приємній новині від кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили. Бібліотека мала честь бути запрошеною на презентацію нового навчального посібника "Європейські зелені виміри", виданого за підтримки проєкту Жана Моне за програмою Erasmus+, і під час заходу отримала книгу в дар.
 
Авторитетне видання підготовлено командою, до складу якої увійшли як досвідчені, так і молоді науковці – О. Мітрясова (ЧНУ ім. Петра Могили), В. Смірнов (ЧНУ ім. Петра Могили), Р. Марійчук (Університет Прешова, Словаччина), В. Чвир (ЧНУ ім. Петра Могили), за редакцією докторки педагогічних наук, професорки кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили Олени Петрівни Мітрясової.
 
Посібник написаний українською та англійською мовами. Якісну поліграфію забезпечив миколаївський книговидавець В. Швець.
 
Видання актуальне, адже мультидисциплінарний освітній курс охоплює знання щодо зелених ініціатив та зеленої дорожньої карти; стратегій екологічної політики ЄС; зеленої циркулярної економіки та розвитку низькокарбонової економіки; природних ресурсів, якості довкілля та змін клімату; інтегрованого управління водними ресурсами; захисту атмосферного повітря; збалансованого управління земельними ресурсами; збереження біорізноманіття; енергоефективності і відновлюваної енергії; управління промисловими та побутовими відходами; зеленої хімії і зелених нанотехнологій; нульового забруднення для чистоти навколишнього середовища; енерго-та ресурсоефективного будівництва. Особливу увагу приділено висвітленню питань щодо викликів для України в галузі зеленої політики та практик через асоціацію з ЄС.
 
Щиро дякуємо університету, Олені Мітрясовій та авторам за подаровані книги! До уваги всіх зацікавлених! Маємо 5 примірників, в т.ч. для Центру екологічної інформації та культури філії №2 та великих бібліотек-філій, розташованих в різних районах міста.
© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору