Почався лютий, і повітря все більше наповнюють феромони Дня Святого Валентина. Закохані намагаються підібрати для своєї другої половинки найкращий сюрприз чи подарунок. 
 

І цього дня, звичайно, не обійтися без Валентинок. Але поспішати бігти до магазину та купувати шаблонні листівки абсолютно не потрібно. Адже замінити повноцінний подарунок або доповнити його можуть оригінальні Валентинки виконані власними руками.

Не випадково 01 лютого у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького панував справжній арт бум за аншлагу учасниць першого передсвяткового майстер-класу з виготовлення листівок – сюрпризів.

Керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Валентина Кривцова запросила побути тренеркою талановиту миколаївську майстриню Віру Жевнер.

«Адже саме вона володіє всіма сучасними техніками, які взагалі існують. Сьогодні ми вивчаємо айріс-фолдінг. Це така цікава техніка виготовлення з кольорових смужок паперу», - уточнює Валентина Кривцова.

Працюючи з дітьми Віра Жевнер часто замислювалась над можливістю ефективного використання паперових залишків, як з них зробити цікавий, незвичайний виріб. Айріс-фолдінг, райдужне складання паперу стало у пригоді.

 «По-перше, ці шаблони…просто необхідно набрати айріс-фолдінг і вам вийде дуже велика кількість шаблонів, які ви можете видрукувати. Використати будь-який папір, який є у вас вдома. Залишки серветок, навіть будь-яка тканина. Стрічки можна використовувати. Папір завжди залишається. Дитячий, від дитячих поробок. Його можна використати у своїх роботах. Для цього потрібно тільки скоч, якийсь папір, як основа листівки, ваші залишки паперу або тканини, іншого якогось матеріалу, ножиці й все», - говорить Віра Жевнер.

Постійний спільний творчий пошук нових напрямів роботи бібліотеки й «Арт-спокуси» зацікавлює нових читачів. Відповідно й коло учасниць мистецьких майстер-класів розширюється. Вперше свої сили у виготовленні саморобної листівки до Дня Святого Валентина вирішила спробувати Даніела Пашко.

 «Мені сподобалось робити цей твір. Бо я можу релаксувати, заспокоюватися. І це дуже допомагає навіть для психічного або душевного спокою», - ділиться враженнями дівчина.

Й тематика Дня Всіх Закоханих пануватиме у бібліотечних майстер-класах. Наступного разу відвідувачки виготовлятимуть декоративні віночки у стилі «романтик». Допомагатиме їм у цьому Ірина Дарієнко.

 
 
     

 

Більше фото тут

© 2020-2024 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору