Центральна бібліотека ім.Кропивницького


Ми співпрацюємо:

Інститут математичного моделювання "ФРАКСІМ", Асоціація «Інформатіо-Консорціум» (громадська організація) — фінансово-організаційна підтримка бібліотеки як учасника консорціуму, інформаційне обслуговування, доступ до електронних ресурсів компанії EBSCO, семінари-тренінги для працівників ЦБС, освоєння нових програмних продуктів.

Благодійний фонд "Миколаїв - 2000" - участь в реалізації загальноміської програми "Людина року", "Городянин року". Спільно з МП "Возможности Киммерии" - щорічне видання бібліографічного довідника "Людина року", "Городянин року".

Міський центр соціальних служб для молоді - спільне проведення: семінарів, практикумів, тренінгів, круглих столів, ярмарків професій ("Молодь та працевлаштування", "Праця: міф та реальність", "Таємниці сімейного спілкування"); тренінгових занять для молодих фахівців ЦБС з питань розвитку комунікаційних якостей особистостей.

Центр вивчення суспільної думки "Наваль-Експерт" -спільне проведення комплексних соціологічних досліджень:

"Місце бібліотеки в житті мешканців міста", яке проходило в два етапи:
І етап - "Бібліотека очима користувачів".
ІІ етап - "Бібліотеки в житті міста".

«Потреби миколаївців в інформації про різні сторони міського життя та міські бібліотеки».

Центр соціальних програм компанії «РУСАЛ»
Проведення спільних культурних заходів

Миколаївське регіональне управління Асоціації міст України та громад
Проведення семінарів

Рада національних товариств, Міський центр національних культур
Проведення спільних фестивалів, зустрічей, презентацій

Видавництва міста Миколаєва — щорічне проведення виставки продукції місцевих видавництв «Миколаївська книга»

Обласна організація Спілки письменників України
Проведення презентацій книг, творчих зустрічей

Миколаївський міський фонд ЛАСКА «Сприяння Економічним і Соціальним Реформам» – участь у реалізації проекта «Стратегічне соціальне партнерство і мобилізація ресурсів та зусиль міської громади для ефективного соціального розвитку міста Миколаєва», підтриманого Європейською Комісією.

Центр інформації та документації НАТО в Україні спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Демократична дія» — участь у проекті «Встановлення інформаційних стендів НАТО в регіональних бібліотеках України: створення доступу до інформації з питань міжнародної безпеки в Україні».