Українські письменники, літературознавці, критики, працівники видавництв продовжують розповідати нашим читачам про три книжки, які їм дуже сподобалися, змогли вразити й надихнути. Сподіваємося, ці книжки припадуть до смаку і вам.

 

Поради від Миколи Байдюка

Микола Байдюк – поет, перекладач, музикант, учасник російсько-української війни на Донбасі. Родом з Луганська. Мешкає в Києві.

Катерина Калитко. «Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого»

 

40 верлібрів, у яких вгадується чимало реалій нашого сьогодення, накладених на виміри позачасові й наднаціональні. Книжка любові, болю, чуйності. Книжка про кордони, які ти сам для себе визначаєш, і які тебе захищають.

 

Деталі: http://www.meridiancz.com/blog/kateryna-kalytko-nikhto-nas-tut-ne-znaie-i-my-nikoho/


 

Елеонора Соловей. «Притча про поетів»

 

 

«Маленькі евристичні повісті». Володимир Свідзінський і Павло Тичина, Сава Голованівський і Олексій Чичерін, Анатолій Добрянський і Михайлина Коцюбинська… Атмосфера Чернівців початку 60-х, письменницький «заплив» на початку 90-х...  Дослідницькі сюжети органічно поєднані зі спогадами – драматичними, ліричними, комічними.

 Деталі: https://duh-i-litera.com/bookstore/pritcha-pro-poetiv

 

Джон Мілтон. «Утрачений рай»

 

 

Автор і твір не потребують додаткових означень. Варто лише зауважити, що ця книжка – перший повний український переклад видатної поеми, над яким Олександр Жомнір (1927 – 2018) працював понад 30 років. Подія варта уваги.

 Деталі: https://publisher.in.ua/tovar/utrachenyj-raj/

 

 

 

 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору