Центральна бібліотека ім.Кропивницького


Шановні друзі!

Читання книг – це завжди цікаве і захоплююче заняття! Читати книги, які тільки надійшли до бібліотеки – вдвічі приємно. Пропонуємо вам кращі з кращих книг, які надійшли до фондів ЦБС для дорослих м. Миколаєва у травні 2018 року.

Ці книги не залишать вас байдужими!Любителям сучасної прози

Дороги війни / упор. С. С. Макарчук [та ін.] ; ред.: О. Ю. Савченко, В. В. Москаленко. – Миколаїв : Іліон, 2017. – 512 с.

«Дороги війни» – це пошукові дослідження та більше п’ятисот сторінок нарисів про військовослужбовців, які загинули під час протистояння російській агресії в Криму та на Сході країни. Це спогади миколаївців – учасників антитерористичної операції – про бойовий шлях військових підрозділів, що дислокуються на Миколаївщині, матеріали про участь в АТО медиків, діяльність військових капеланів, волонтерський рух.


Любителям детективу

Пенни Л. Самый жестокий месяц : роман / Л. Пенни ; пер. с англ. Г. А. Крылов. - Санкт-Петербург : АЗБУКА, 2016. - 416 с.

Роман «Найжорстокіший місяць» продовжує серію розслідувань старшого інспектора Армана Гамаша – нового персонажа, створеного пером Луїзи Пенні, єдиного в світі п’ятикратного лауреата премії Агати Крісті. «Найжорстокіший місяць» – так сказав поет про квітень. І щоб підтримати свою репутацію, цей місяць піддає старшого інспектора Армана Гамаша суворому випробуванню. Разом зі своєю командою Гамаш знову приїжджає в село Три Сосни, щоб розслідувати загадкову смерть якоїсь Мадлен Фарва. Під час спіритичного сеансу, який місцеві жителі проводили в старому занедбаному будинку, що користується поганою славою, Мадлен раптово помирає. Всі вважають, що вона просто злякалася до смерті, адже спілкування зі світом привидів нікому не проходить даром. Однак Гамаш підозрює, що справа набагато складніша, ніж здається на перший погляд. Почавши розслідування, він несподівано стає об’єктом запеклих нападок в пресі, пов’язаних з однією з його минулих справ. Тепер йому потрібно не тільки розкрити передбачуване вбивство, але і виправдати своє добре ім’я.


Любителям авантюрного роману

Рубина Д. И. На солнечной стороне улицы : роман / Д. И. Рубина. - Москва : Издательство «Э», 2017. - 512 с.

Новий роман Діни Рубіної - новина у всіх сенсах цього слова: несподіваний віртуозний кульбіт "під куполом літератури", абсолютне перетворення стилю письменника, його звичної інтонації і кола тем. Химерні долі героїв роману, в "високовольтному" сюжеті переплелися любов і злочини, талант і пристрасть, здатна знищити особистість чи піднести до вершин творчості. Відкрийте цей роман і вас не відпустить воістину вавилонське стовпотворіння типів: міські божевільні і російські дворяни, засланці, "білі колонізатори" і "мисливці за гашишем" ...


Любителям любовного роману

Уолтерс В. Вторая любовь всей моей жизни : роман / В. Уолтерс ; пер. с англ. К. Хусаинова. - Харьков : Клуб семейного досуга, 2016. - 288 с.

Роуз і Лукас були нерозлучні з дитинства. Здавалося, вони створені одне для одного і будуть разом завжди. Але безтурботне життя обірвав п’яний водій. Після смерті коханого Роуз втратила смак до життя і натхнення. Вона не могла змусити себе взятися за пензель, але ж живопис був її покликанням. Коли в містечко приїхав незнайомець й в околицях поповзли чутки, що він збирається викупити всі її картини, дівчина не повірила. Навіщо знавцеві картини провінційної художниці? Навіщо тому, хто звик відпочивати на Карибах, проводити літо в глухому містечку? Як все це пов’язано з тією фатальною ніччю, після якої життя Роуз розбилася на дрібні уламки? І все ж серце дівчини завмирає при одному погляді на нього ...


Любителям дитячої та підліткової літератури

Стівенсон Р.Л. Острів скарбів : роман / Р. Л. Стівенсон ; пер. з англ. О. Гончар. - Київ : Знання, 2018. - 223 с.

Суперпопулярний роман із серії «Дитячий світовий бестселер» про морські пригоди піратів і чесних англійських джентльменів, що вирушають на пошуки скарбів.

Архів >>>

Дізнатися про місце знаходження видань ви можете в Електронному каталозі книг ЦБС для дорослих http://www.niklib.com/resource/baza_lib.ru

Читайте із задоволенням!