Центральна бібліотека ім.Кропивницького


Шановні друзі!

Читання книг – це завжди цікаве і захоплююче заняття! Читати книги, які тільки надійшли до бібліотеки – вдвічі приємно. Пропонуємо вам кращі з кращих книг, які надійшли до фондів ЦБС для дорослих м. Миколаєва у жовтні 2017 року.

Ці книги не залишать вас байдужими!Любителям української класики

Вовчок М. Інститутка. Народні оповідання : вибрані твори / М. Вовчок ; худож. С. Ф. Адамович. – Київ : Знання, 2017. – 239 с.

«Інститутка» Марка Вовчка (1833-1907) – перша в українській літературі реалістична соціально-побутова повість, яку Іван Франко назвав найкращою перлиною української літератури. Майстерно поєднавши напружений драматизм подій та внут¬рішні переживання героїв, авторка надзвичайно правдиво показала, яких меж може сягати людське свавілля. Манірна легковажна панночка, що повернулася після навчання в Інституті шляхетних дів¬чат у маєток своєї бабусі, згодом стає жорстокою повелителькою людських доль, що призводить до гос¬трого соціального конфлікту. До збірки також увійшли оповідання з народного життя, сповнені щирого смутку, викликаного людською недолею, та гуманного співчуття до гноб¬лених і поневолених.


Любителям пригодницького роману

Кэрсон Р. Охотники за пиратами : роман / Р. Кэрсон. – Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2016. – 400 с.

Роман пропонує відірватися від сьогодення й поглянути на звичні теми під незвичним кутом. Перша світова війна. Перші танки і літаки. Перші короткі спідниці. А для когось – перше кохання. Становлення Червоного хреста і становлення незалежної жінки. Пошук дороги додому і пошук дороги до себе. Любов до Батьківщини і любов до ближнього. Роман ставить складні й незручні запитання, що не втратили актуальності за сто років. Головні герої роману – німець Бáстіан фон Деттен та француженка Констанс Шартьє – зустрічаються у французьких Арденах навесні 1914. Короткий і бурхливий роман закінчується вагітністю й весіллям, однак початок війни розділює молодят по різні сторони фронту. Зв’язок між ними обривається, і для кожного починається своя війна і своя історія. Кожен мусить втратити все і знайти своє місце в житті, перевіривши на міцність усі свої переконання й самого себе. Роман дозволяє читачу побачити війну очима усіх сторін: і німців, і французів, і навіть нейтральних швейцарців. Однак персонажі роману – військові, медики, волонтери, біженці – такі близькі й зрозумілі українському читачу, що усі вони в рівній мірі «свої».


Любителям трилерів

Раян Д. Нерв / Д. Раян ; пер. з англ. М. Пухлій. –Київ : КМ–БУКС, 2017. – 320 с.

Вона навіть не помітила, як опинилася втягнута в онлайн-гру, кожен приз в якій наближає її до здійснення заповітної мрії. Але не минуло й доби, як все, що спочатку здавалося забавним і хвилювало кров, обернулося смертельно небезпечною пасткою. Тепер шляху назад немає. Тільки вперед, до перемоги, і, може бути, тоді вдасться врятуватися самій, врятувати друзів і свою любов.


Любителям історичного роману

Друэтт Д. Остров затерянных душ : роман / Д. Друэтт ; пер. с англ. В. Шарай. – Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2016. – 304 с.

Два кораблі терплять аварію біля безлюдного острова. Одна команда будує хатину, видобуває їжу і бореться за порятунок, а члени іншої, підкорившись закону природного відбору, починають полювати один на одного. Дві команди, два різних шляхи і одна спільна мрія – вижити. Але чи можна врятувати того, хто втратив людську подобу?
Архів >>>

Дізнатися про місце знаходження видань ви можете в Електронному каталозі книг ЦБС для дорослих http://www.niklib.com/resource/baza_lib.ru

Читайте із задоволенням!