Публічне інтерв’ю «Дороги, якими я пройшов»

Місце події
ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-А
Запис
Вхід за попередньою реєстрацією
Категорія:
Публічна подія
Дата
2021-02-16 14:00 - 15:00
_

16 лютого о 14:00 запрошуємо вас на публічне інтерв’ю «Дороги, якими я пройшов» з кораблебудівником, письменником, журналістом Валерієм Бабичем.

Нещодавно Валерію Васильовичу виповнилося 80 років. Понад 70 з них пан Валерій своїм життям і творчістю пов’язаний з Миколаєвом.

У нашому місті він здобув освіту інженера-кораблебудівника, працював на суднобудівних заводах, у складі ансамблів грав на переповнених танцмайданчиках. Нині він знаний городянин і письменник, який пише літопис миколаївського суднобудування і журналістики. Валерій Бабич – член Національної спілки журналістів України, лауреат найвищої нагороди в галузі журналістики України – премії «Золоте перо», лауреат Миколаївської обласної премії ім. М.М. Аркаса. Його статті більше трьох десятків років публікують різні періодичні видання, а його книги читають в різних куточках світу від Брюсселя до Шанхая.

Захід продовжує цикл публічних інтерв’ю «Студії живої історії».

Друзі, такий формат зустрічі дає вам чудову можливість поставити питання Валерію Бабичу, який є свідком багатьох цікавих подій з історії міста, і дізнатися маловідомі факти професійної діяльності, літературної творчості та почути про його численні захоплення.

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з карантином ми змушені обмежити кількість присутніх на заході, тож необхідна попередня реєстрація учасників за телефоном 24-40-41 або за посиланням https://forms.gle/nX1wgDBdxTezeXxw8

Підписуйтесь на сторінку Центральної міської бібліотеки у Фейсбук, щоб переглянути трансляцію заходу наживо.

 
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору