Поетична презентація серії листівок миколаївської художниці Юлії Поліщук "Миколаїв. Пазли"

Місце події
ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-а, тел. (0512) 24-40-41
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2020-09-09 19:00

 

Друзі, зовсім скоро вересень подарує нам чудове свято – День Миколаєва. Напередодні цієї дати, 9 вересня 2020 о 19.00, запрошуємо миколаївців та гостей міста на відкриття яскравої виставки «Миколаїв. Пазли» мисткині Юлії Поліщук.

Вашій увазі буде запропоновано постери нової серії сувенірних листівок, які присвячені нашому місту й зображують найвідоміші, найулюбленіші пам’ятки.

Юлія Поліщук любить рідне місто, надихається його архітектурою й охоче зображує її у своїх роботах. На думку художниці, листівки – це чудова нагода залишити добру згадку про наше місто, розповісти про нього гостям, а також надіслати друзям і знайомим з інших міст і країн вітання з Миколаєва.
Місто Миколая цікаве, затишне, романтичне. Таким його бачить авторка і такий бренд створює за допомогою свого мистецтва.

Презентація серії листівок буде поетичною: спеціальним гостем вечора буде миколаївський поет і журналіст Олег Дорош. Автор познайомить вас із власним баченням Миколаєва: він читатиме вірші, в яких міський простір тісно переплетений з глибинними внутрішніми переживаннями його ліричного героя.

Листівки ви зможете придбати після поетичної презентації.

 

 
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору