Година історичної пам’яті «Уклін вам, партизани Миколаївщини» (до Дня партизанської слави)

Місце події
Бібліотека-філіал №7, вул. Логовенка,2, тел.. (0512) 24-20-33
Запис
вхід за записом, тел. (0512 ) 24-20-33
Категорія:
Публічна подія
Дата
2020-09-23 10:00

Шановні друзі! 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з  нацистськими загарбниками в глибокому тилу ворога.

Працівники бібліотеки-філіалу №7 приділяють велику увагу патріотичному вихованню молодого покоління. З нагоди свята в рамках циклу заходів патріотичного виховання молоді  «Патріотизм – справа щоденна» 23 вересня в приміщенні бібліотеки  відбудеться година історичної пам’яті  «Уклін вам, партизани Миколаївщини!» для учнів Миколаївського  професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу (МПЛТРС).  По традиції у заході прийме  участь співробітник музею  «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941—1944 рр.».

Присутні матимуть  можливість отримати інформацію про   діяльность підпільно-партизанського руху на Миколаївщині, про  життя та подвиг розвідника та засновника підпільного руху на Миколаївщині  у роки війни В.О. Лягіна,  про невідомі сторінки біографії  легендарного  розвідника. До уваги присутніх пропонується знайомство  з виставкою-експозицією із фондів музею під назвою «В.О. Лягін. За покликом серця», на якій представлені  фотодокументи з архіву сім’ї В.О. Лягіна, свідчення очевидців, родинні спогади.

З 23 вересня протягом тижня ця виставка буде  експонуватися у приміщенні бібліотеки-філіалу  №7, користувачі бібліотеки, мешканці мікрорайону  матимуть  можливість ознайомитися з експонатами із фонду музею.

 
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору