День бібліотеки "Відкрий нам, рідне місто, свої скарбниці золоті"

Місце події
Бібліотека-філіал №2, пр. Центральний, 9/12, тел. (512) 40-91-73
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2020-09-12 11:00 - 18:00
bf2afisa1

Шановні городяни!  В бібліотеці-філіалі № 2 ЦБС для дорослих м. Миколаєва буде проходити День бібліотеки «Відкрий нам, рідне місто, свої скарбниці золоті». Захід присвячений Дню міста Миколаєва.

Очікуємо на гостей – користувачів бібліотеки, жителів мікрорайону та міста.

В ході заходу бібліотекарі представлять виставку-панораму «Миколаїв – місто адміралів», створену за мотивами проекту «Миколаївські адмірали». Автор проекту – Володимир Христенко, корабел, кандидат технічних наук, автор більш ніж 70 наукових робіт, журналіст і поет, громадський діяч.

Деякі вірші Володимира Христенка вже стали піснями.  Миколаївський композитор Євген Долгов, організатор щорічного фестивалю «Пісні старого яхт-клубу», написав музику на вірш «Каштановий сквер».

В. Христенко приймав участь у створенні міжнародного інтернет-журналу «Миколаїв літературний», кожен випуск якого читають і чекають з нетерпінням тисячі миколаївців по всьому світу.

На сторінках інтернет-видання публікуються матеріали з проекту В. Христенко «Миколаївські адмірали», які дозволять висвітлити життя та діяльність флотоводців, як широко відомих, так і, на жаль, напівзабутих.  Всі вони без винятку гідні нашого уважного, шанобливого ставлення та вдячної пам'яті.

Миколаїв - місто морське, з його історією навіки переплелися долі багатьох видатних адміралів.  Тут народилися, служили і знайшли своє останнє заспокоєння десятки найвідоміших флотоводців і мореплавців минулого.  Серед них - адмірали Ф.Ф.  Ушаков, М.П.  Лазарєв, Н.С.  Мордвинов, А.С.  Грейг, Г.І.  Бутаков, Н.А.  Аркас, С.О.  Макаров і багато інших, які створили своїми біографіями неповторну історію нашого міста.

Бібліотекарі за допомогою інтернет-матеріалів та літератури з фондів філіалу № 2, спробують зібрати воєдино всіх тих наших прославлених земляків, кого не тільки ми, а й багато поколінь наших нащадків будуть з гордістю називати миколаївські адмірали.

До заходу також підготовано вікторину «Видатні особи Миколаївщини» з призами для найкращих знавців історії рідного краю.

Детальніше про проведений захід зможете дізнатися на сторінці бібліотеки у Фейсбуці 

 
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору