Вернісаж виставки Леоніда Ященка «Місто моїх снів»

Місце події
ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького, вул. Потьомкінська, 143-а, тел. (0512) 30-24-96
Запис
Вхід вільний
Категорія:
Публічна подія
Дата
2021-12-15 15:00

Напередодні різдвяних й новорічних свят бібліотечна «Арт-галерея на Потьомкінській» підготувала приємний сюрприз миколаївцям! Шановні друзі, на вас очікує неймовірна тепла зустріч з художником Леонідом Ященком та його роботами, що експонуються на виставці «Місто моїх снів».  

Леонід Григорович Ященко – відомий миколаївський митець, член Національної спілки художників України. Його творчий доробок вражає розмаїттям тем і сюжетів, але особливе місце

належить рідному Миколаєву. В багатьох роботах можна побачити знайомі місця і маловідомі міські куточки: старі будинки та відреставровані храми, і затишні подвір’я з дерев’яними сходами, напіввідкритими ажурними воротами. Міське життя в роботах Леоніда Ященка – ліричне, щемливо ніжне і дуже зрозуміле кожному миколаївцю.

Вернісаж виставки Леоніда Ященка «Місто моїх снів» відбудеться уже цієї середи, 15 грудня, о 15:00.

На виставці експонується 17 робіт, переважна більшість яких написана протягом останніх двох років. Декілька картин експонуються вперше!

Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва, шанувальників творчості Леоніда Ященка насолодитися мистецтвом! Приємне спілкування з автором та естетичне задоволення від його робіт гарантуємо!

P.S. Ми завжди раді бачити вас, проте не забувайте про карантинні обмеження: сертифікати й маски обов’язкові!

 
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору