Друзі!

Запрошуємо на презентацію книги Стасі Клюфас «Подих мандрів»! Авторка пропонує читачу зануритися у досвід 435-денної мандрівки і спільно пройти шлях від абстрактної мрії до її втілення.

Ми постійно прагнемо розширювати кругозір і пізнавати щось нове. Масу емоцій і багаж цікавої інформації дозволяють отримувати поїздки в інші міста і країни. Природно поїздка від поїздки відрізняється.

Хтось у своєму бажанні довести рідним і близьким, собі врешті-решт, що здатний здійснювати найсміливіші вчинки вирушає на пошуки екстриму.

Комусь навпаки важливо збагатитися духовно і морально. В цьому випадку безпрограшний варіант - відвідування іншої країни з її самобутньою культурою і традиціями, спілкуванням з людьми інших життєвих принципів.

І у тому, і в іншому випадку зміна місця перебування і роду діяльності служить кращою можливістю відпочинку, мислити нестандартно, ну або взагалі не думати про буденну метушню, насолоджуючись пейзажем, що оточує Вас.

Долучайтеся до події - https://www.facebook.com/events/2834425800203551 .

І приходьте 21 вересня о 18.00 до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, щоб познайомитися з книгою – провідником у світ подорожі та мрії.

 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору