Друзі! Анонсуємо другий аркуш літературного онлайн-проєкту «Книгар» від Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.

«Книгар» – це вдячність книгам: за добрі бесіди, глибокі думки й утвердження сенсу і здорового глузду в складні моменти нашого життя. «Книгар» – це наша пристрасть до читання. «Книгар» – це бажання говорити з вами про книжки та їхніх письменників у форматі коротких стрімів-аркушів.

Кажуть, що життя схоже на зебру: смуга біла, смуга чорна. А от «Книгар», начитавшись цікавих творів, пропонує ще одну версію. Життя схоже на гру в шахи: на шахівниці багато білих і чорних клітинок, а фігури, які можуть бути білими або чорними, різняться силою та особливостями руху.
Шахи – це чудова гра, і осмислення її і використання її символіки дає авторам можливість створити дуже захопливі художні тексти. Деякі з них ви точно читали, деякі – ні. Про відомі й не дуже відомі твори, в яких ідеться про одну з найулюбленіших ігор людства, ми й поговоримо під час нашого другого стріму «Шах і мат».
Розпочинаємо трансляцію 24 лютого о 16:00 на сторінці бібліотеки у Facebook. Приєднуйтесь!
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору