Друзі! Ми записуємо  новий аудіотом книжкового безсоння «Щасливого Різдва!», уже почали публікувати його на нашому каналі в YouTube, і будемо доповнювати свіжими записами!

Ми щасливі люди, бо можемо святкувати чарівне Різдво двічі: 25 грудня і 7 січня. У нас вдвічі більше часу для  спілкування у теплому колі найближчих і найрідніших людей, відпочинку і роздумів про найважливіші речі в нашому житті!

Людські вчинки й переживання в час Різдва завжди цікавили письменників і надихали на хороші літературні твори, а свята – гарний привід їх згадати.

Читання з циклу книжкового безсоння «Щасливого Різдва!» відбувається в межах міжнародного проєкту Української бібліотечної асоціації «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», який підтримує Європейський Союз за програмою «Дім Європи». Це наша нова креативна послуга, і нею безкоштовно може скористатися кожен, хто почувається щасливим, коли читає для інших уголос, і хто знайомиться з книжками лише в аудіоформаті через вади зору, і хто дуже любить слухати книжечки.

Доєднатися до читань дуже просто:

– оберіть різдвяну історію українського автора або іноземного автора в українському перекладі;

– зробіть якісний аудіозапис читання (7–10 хв);

– надішліть нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми додамо його до нашого плейлиста «Щасливого Різдва!» https://cutt.ly/2jq4lVX.

Слухайте нас. Залишайтеся з нами. Пам'ятайте, що важливими в нашому житті є любов і турбота про ближніх, прощення образ і радість.

Сподіваємося, різдвяні твори подарують вам світлі емоції і надихнуть. Щасливого Різдва!

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору