12 січня до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з Різдвяним вертепом завітали студенти Української академії лідерства. 

Учасниками святкового дійства стали дівчата й хлопці з п`ятнадцятьох регіонів України. Ідейний натхненник заходу, уродженець Львівщини Остап Павленко дещо його осучаснив. Він звернувся до тематики, яка найбільше хвилює сьогодні українців – карантинних обмежень, пов`язаних з коронавірусною інфекцією COVID-19. Хоча лейтмотив Різдвяного вертепу все ж таки зберігся традиційний.

«Це пов`язано з моїми особистими родинними традиціями. Я народився на Львівщині й ми кожного року робимо вертеп. В академії теж є така традиція. Це дуже гарна можливість поширити нашу культуру на півдні України, на Миколаївщині. І я вирішив, що варто, так би мовити, осучаснити класичний вертеп. Тому торкнувся глобальної теми розповсюдження коронавірусної інфекції. Тут і проблематика комунікації між людьми, і карантинних обмежень. Звісно у нас свідома громада. Серед нас немає випадкових людей. Тому абсолютно усі охоче погодилися брати участь. Це гарний спосіб звернутися до споконвічних українських традицій»,- наголосив Остап Павленко.

Директор Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького Інга Хоржевська, дякуючи молоді за надзвичайне, святкове видовище підкреслила, що за розумною та освіченою молоддю майбутнє нашої країни.

«Ми дуже раді черговій зустрічі з вами. Завдяки вам українці впевнені у щасливому майбутньому нашої країни. Тому що є такі люди, як ви. Дякуємо вам!», - сказала Інга Хоржевська.

Ще про подію дивись тут

 
     
 
© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору