1 грудня 2021 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулося перше заняття нового потоку учасників ЧЕТВЕРТОГО набору слухачів за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program») та Державного департаменту США. 

В Миколаєві проєкт успішно реалізується з 2016 року. Партнерами програми Access є Благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» і Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького

Програма Access передбачає 2-річний навчальний курс, що включає позакласні та інтенсивні заняття. Використовуються сучасні інтерактивні методики опанування іноземних мов. За проєктом, окрім суто навчального процесу, діти долучаються до різних соціальних заходів та акцій, набуваючи нові навички соціалізації, розвивають свою комунікативність і креативність.

Ми вже вкотре переконались, що цей проєкт – чудова перспектива для підлітків в майбутньому отримати якісну освіту та побудувати успішну кар’єру. А також учасники матимуть змогу брати участь в інших конкурсах і програмах Посольства США в України.

Вітаємо юних Аксесівців зі вступом в проєкт та бажаємо успіхів у навчанні і легкості в досягненні нових цілей!

 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору