Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу. 

Мистецтво – посередник того, що неможливо висловити. Так говорив німецький поет, драматург, прозаїк, науковець, державний діяч, театральний режисер і критик Йоганн Вольфганг фон Гете.

В рамках XІV Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків», які відкрилися 18 листопада в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького, вихованців Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів №3 24 листопада запросили на майстер-клас з розмальовування екоторбинок.

До них приєдналася й директор закладу загальної середньої освіти Ірина Селіванова-Зеркаль.

« Ви знаєте, наші діти і я особисто отримали колосальне задоволення від самої атмосфери, яка панувала тут, і звичайно процесу створення шедеврів на екоторбинках. На власний смак й розсуд учні вигадували мотиви. Можу сказати, що незабутніми враженнями й емоціями вони точно ділитимуться іще дуже довго», - наголосила Ірина Селіванова - Зеркаль.

По завершенні бібліотекарі запросили юних гостей та їх педагогів на чаювання з печивом. Розписані учнями власноруч вироби залишилися їм на згадку.

 
     
 
© 2020-2023 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору