Запрошуємо в студію охочих опанувати техніку шиття печворк, долучитися до спільноти творчих і креативних! Чекаємо на наших заняттях всіх, хто прагне зробити світ навколо себе красивим і незвичайним, хто любить шити, і тих, хто тільки хоче цьому навчитися!

Печворк (від англ. patchwork – ковдра, покривало, виріб із різнокольорових клаптів) – це клаптикове шиття, вид декоративно-ужиткового мистецтва. Вироби створюються за принципом мозаїки – коли при зшиванні різнокольорових клаптиків тканини утворюється єдине полотно з різноманітними візерунками, картинами і навіть фактурою.

Під час занять ви навчитеся правильно підбирати клаптики тканини для майбутнього виробу, створювати ескізи або схеми майбутнього малюнка, а головне – красиво з'єднувати окремі шматочки в ціле полотно, створюючи оригінальні предмети домашнього вжитку! Це можуть бути прихватки, сумки, гаманці, косметички, серветки, чохли, подушки, одяг і навіть пледи, і покривала! Все, чого тільки ваша уява забажає створити!

Навчає мистецтву клаптикового шиття учасниця багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок і конкурсів – майстриня Віра Пірог.

Студія працюватиме в рамках екологічного спрямування діяльності бібліотеки, розвиваючи та популяризуючи ідею апсайклінгу.

Обов’язковий попередній запис. Додаткова інформація за телефонами: 050-722-15-13, 0512-40-91-73.

Кількість учасників обмежена. Студія розпочне свою діяльність, як тільки буде набрана група.

Заняття проходитимуть згідно з карантинними обмеженнями щосереди о 15.00 за адресою: пр. Центральний, 9/12. Можливі зміни в графіку зустрічей.

Не зволікайте – приходьте за щастям!

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору