Понад три роки поспіль в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького проводяться літературно-музичні вечори у незвичному форматі. Тепла і затишна атмосфера дозволяє гостям спілкуватися неформально на дружній хвилі за чашечкою ароматного чаю.

Цього року молоді бібліотекарі закладу серйозно замислились над питанням збереження й розвитку заходів на яких містяни цікаво та з задоволенням проводять час, знаходять однодумців у творчому колі.

Їх розроблену концепцію було направлено на розгляд конкурсу проєктів Британської ради в Україні.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що проєкт соціальної дії «KROPevening: квартирник по-миколаївськи» переміг з-поміж інших проєктів. Це означає, що у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького з’явиться сучасний артпростір, вона стане одним із постійних творчих майданчиків для самореалізації талановитих людей, переважно аматорів літературного та музичного мистецтва.

Колектив бібліотеки та її директор Інга Хоржевська висловлюють вдячність усім, хто вболівав за проєкт на всіх його етапах. Й особливо за голоси, віддані на його підтримку.

Довідково:

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.

Конкурс здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради.

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізується в Україні з 2014 р.

© 2020-2022 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору