Книжковий фонд Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького поповнила добірка видань поетів та прозаїків з Кропивницького

Один із засновників гуманізму, італійський поет та літописець Франческо Петрарка писав, що книги мають особливу чарівність; вони дають нам насолоду: вони розмовляють з нами, дають нам добрі поради, вони стають живими друзями для нас.

Книга допомагає зануритися у світ пригод і фантастики, романтичної поезії та прози, тим самим відірватися від пережитих протягом робочого дня емоцій та переживань.

Останнім часом все більшої актуальності набуває вислів, який у дитинстві чув багато хто з нас – найкращим подарунком є книга.

Ось і поети та прозаїки з Кропивницького, які минулого тижня побували на Миколаївщині й познайомились з роботою Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького, залишили у подарунок нашій бібліотеці, на добру згадку про дружнє спілкування, добірку своїх видань.

Книги гостей з Кіровоградщини поповнили книжковий фонд та після проходження процедури оброблення стануть доступними читачам читальної зали Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького.

Нагадаємо, що до складу делегації входили Антоніна Корінь поетеса і літературознавець, Надія Гармазій, молода, але відома сьогодні в Україні поетка і прозаїк, літературознавець. Володимир Яремчук, поет і прозаїк, дослідник фольклору. Оксана Буянова, поетеса і прозаїк теж. Кропивницький журналіст Валерій М'ятович, який 2018 року став лауреатом літературно-мистецької премії імені Володимира Малика.

Тож з їх творчістю миколаївці можуть познайомитися, відвідавши Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького.

 
     
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору