Ми віримо в це, прагнемо і докладаємо власних зусиль! З 2004 року в місті діє Центр екологічної інформації та культури на базі бібліотеки-філіалу №2 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.

Тут реалізовано безліч екологічних проєктів, до активних дій залучено тисячі містян! 

І сьогодні, колектив продовжує робити наше улюблене місто ще більш ЕКО: ЕКОвідповідальним, ЕКОвихованим, ЕКОосвіченим та ЕКОсвідомим.

Під час реалізації міської екологічної акції «Еко-Я, Еко-Ми, Еко-Миколаїв» планується продовжити реалізацію основної місії – згуртовувати миколаївців навколо ідеї «екологічного» міста, підвищувати рівень екологічної культури та сприяти опануванню життєвими еконавичками. 

Суть акції полягатиме в широкому залученні містян різного віку до екологічної активності та взаємодії в ході марафону з висаджування дерев, майстерень з апсайклінгу, занять в ІТ-студії екологічних навичок, засідань сторітелінг-клубу, відпочинку в стилі «еко» тощо.

Ми впевненні, реалізація проєкту сприятиме становленню та вихованню екологічно свідомого покоління, спонукатиме дбайливому ставленню миколаївців до навколишнього середовища, а також об’єднає та посилить спроможності місцевих організацій екологічного спрямування задля розв`язання екологічних проблем міста.

Будьте ЕКО з нами! Голосуйте за проєкт №126 https://budget.e-dem.ua/4810100000/projects/126 в категорії "малі проєкти"!

Кожна наша дія має значення, а наші діти заслуговують жити в ЕКОмісті!

 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору