У четвер, 02 вересня, Миколаївщину відвідала делегація Кропивницької обласної організації національної спілки письменників України. Поїздка регіоном північного Причорномор'я розпочалася зі знайомства з Центральною міською бібліотекою ім. М.Л. Кропивницького.

«Дуже симпатично, що наше гостювання на Миколаївщині якраз і починається з бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького», - зазначили гості.

Гостей зустрічали директор Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська, начальник управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров, Любов Варюхіна, заступник директора Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та Наталя Морква, завідувач відділу обслуговування користувачів.

Поети і прозаїки з Кіровоградщини виїжджають до колег вдруге. Таку традицію, чи краще сказати напрям роботи, вони започаткували 2019-го. Тоді гостей з Кропивницького приймали черкащани. Візит до Миколаєва мав відбутися торік, говорить Василь Бондар, письменник, прозаїк, голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України, але на заваді стала пандемія коронавірусної хвороби.

Загалом до складу делегації увійшли десять письменників з сусідньої Кіровоградщини.

«Мабуть, всіх членів делегації я не перераховуватиму, але скажу, що серед нас Антоніна Корінь поетеса і літературознавець, Надія Гармазій, молода, але відома сьогодні в Україні й поетка, і прозаїк, і літературознавець. Володимир Яремчук, он той красивий чоловік у гарному білому вбранні, він і поет, і прозу пише, досліджує фольклор. Це Оксана Буянова, поетеса і прозаїк теж. Кропивницький журналіст Валерій М'ятович, який 2018 року став лауреатом літературно-мистецької премії імені Володимира Малика», - розповів Василь Бондар, голова Кіровоградської обласної організації національної спілки письменників України

Гостям бібліотеки провели екскурсію закладом, вони детально познайомились зі специфікою роботи кожного підрозділу. На згадку поети й прозаїки подарували бібліотеці власні книги з автографами. Фінальним акордом відвідування Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького стало знайомство з Літературним сквером, розташованим на прилеглій до будівлі території.

«Я вам вдячний за таку бібліотеку. Вона надзвичайна, просто шикарна. Ми побачили не тільки її зовнішній вигляд. Познайомилися з працівниками, пересвідчилися у тому, як вони дбають про свій заклад. Літературний ваш музей нас дуже вразив. Спасибі вам за все. Переконаний, багато чого ми перейматимемо і для себе. У різних містах свій бібліотечний колорит присутній. Але ваша бібліотека вигідно відрізняється приємною охайністю. І експозицією народних промислів. Зараз у вас виставка вишивки виставлена. Літературними скульптурами, портретами. Дуже все гарно. Молодці», - поділився враженнями по завершенні візиту Василь Бондар.

   
         
   
         
   
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору