21 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва відбувся концерт миколаївського клубу композиторів Ad libitum "Весняна мелодія".

Клуб «Ad libitum» був створений 2016 року на базі Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій. Він об’єднав митців, які створюють прекрасну, витончену академічну музику та зацікавлені у її популяризації. Засновник клубу Владислав Коршунов – талановитий композитор, лауреат обласної премії ім. Миколи Аркаса та відзнаки «Зірка культури Миколаїв 2020», автор безлічі різножанрових композицій.

На концерті були представлені кращі камерно-інструментальні та камерно-вокальні твори учасників композиторського клубу: Владислава Коршунова, Ірини Жадик, Катерини Коваленко, Олександра Федотка, Дмитра Смирнова, Єлизавети Альбрехт, Домініки Рисюк, Анастасії Лебединцевої у виконанні: Олени Амірханової, Зої Широкової, Аліси Король, Ірини Осташевської, Наталії Мальцевої, Поліни Пяткової, Вікторії Запорожченко, Валентина Шевченко, вокального ансамблю «Світовит» під керівництвом Ірини Жадик.

Гості заходу мали можливість почути як авторські композиції, так і обробки класичних творів від досвідчених митців та студентів-музикантів. Ведучою концерту виступила членкиня клубу композиторів - Єлизавета Альбрехт.

Концерт пройшов на високому професійному рівні у теплій, дружній і світлій атмосфері! Під чарівні звуки гітари, фортепіано, саксофона, віолончелі гості поринули у світ музичного мистецтва. Манера виконання музикантами та власне твори, виконані на концерті, отримали безліч позитивних відгуків від слухачів та подарували кожному з присутніх яскраві, позитивні враження, весняний настрій та теплі спогади.

Проводився концерт з дотриманням карантинних заходів б

   

езпеки.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору