Всі, хто долучився до прямого ефіру, змогли розкрити для себе багатогранну та цілеспрямовану особистість Нати Макаєвої, миколаївської мисткині, талановитої скульпторки і художниці, «Зірки культури міста Миколаїв-2019».

Цікавим продовженням бесіди «Про мистецтво і не тільки» став вернісаж персональної виставки Нати Макаєвої «Кольоровий гіпс». До свята весни і жінок миколаївська мисткиня презентувала глядачам скульптурні і графічні жіночі портрети, традиційно демонструвала мистецьку вправність у різних техніках і матеріалах. На виставці було представлено двадцять чотири роботи, які досліджують гармонію і таємницю жіночого обличчя. Це серія скульптурних портретів-триптихів всесвітньовідомих жінок (Агати Крісті, Коко Шанель, Мерилін Монро тощо), а також графічні зображення наших сучасниць, виконані маркером та кольоровою пастеллю. Відрізняючись одна від одної технікою виконання і відповідно кількістю часу й зусиль, витрачених на створення тих чи інших образів, роботи Нати Макаєвої репрезентують різні грані її мистецької натури.

Вернісаж виставки «Кольоровий гіпс» відбувся у форматі творчої зустрічі, на якій кожен охочий зміг насолодитися миттю творчості, сповнитись приємними враженнями. Мисткиня щиро відповідала на питання, розкривала секрети творчості, ділилась власними роздумами про місце мистецтва в житті людини.

Свою ученицю Наталю Макаєву привітав з відкриттям виставки, дав високу оцінку авторській манері виконання робот мисткині скульптор, театральний художник, педагог Сергій Пантелейчук. Своє захоплення мистецьким доробком Наталі, її власним почерком та своєрідним образним мисленням висловив її перший вчитель образотворчого мистецтва, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО Дмитро Крик.

Справжнім подарунком усім присутнім стала творча імпровізація «Швидкий малюнок на задану тему», під час якої художниця за побажаннями залу зробила цікаві замальовки на весняну тематику.

Під час заходу Наталі Макаєвій вручили подяку від департаменту ЖКГ та директора ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького за активну участь в оформленні арт-супроводу XІIІ Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

На заході були присутні шанувальники мистецтва, художники, музейники, студенти,  представники ЗМІ.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору