В Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася зустріч з письменником, кораблебудівником, журналістом Валерієм Бабичем «Дороги, якими я пройшов», яка проходила в рамках циклу «Студії живої історії».

Перша зустріч у новому 2021 році стала гарним сюрпризом для містян, які скучили за живим спілкування. Валерій Васильович, якому  нещодавно виповнилося 80 років,  понад 70 з них прожив у Миколаєві. Він був учасником і свідком багатьох цікавих подій з історії міста, брав участь у будівництві всіх миколаївських авіаносців. Тож йому було про що розповідати. Зустріч проходила у форматі публічного інтерв’ю. А питання до ювіляра були різноманітними.  Ким мріяв стати у дитинстві? Як обирав між музикою та кораблебудуванням? Як розпочалася його кар’єра інженерна-кораблебудівника? Як з інженера став журналістом і письменником?  Як почався шлях до «Золотого пера»?  Розповів пан Валерій і про свої захоплення, а також поділився письменницькими планами. 

На гостини до Валерія Васильовича завітали друзі і колеги по письменницькому цеху, шанувальники творчості письменника.

Користуючись нагодою, присутні привітали з 80-річчям, яке Валерій Васильович нещодавно відсвяткував. Лунали побажання міцного здоров’я, довголіття, достатку, творчості, та життєвої енергії.

Приємним сюрпризом для ювіляра стало музичне привітання від композитора, виконавця, поета, заслуженого артиста України, Олександра Федорович Сичова. Щирі поетичні рядки присвятила Валерію Васильовичу миколаївська поетеса Надія Спиридонівна Щедрова, від бібліотеки багато гарних слів сказала директорка бібліотеки,  заслужений діяч культури Тетяна Василівна Тверда.

Гості заходу мали змогу ознайомитися з підбіркою книг за творчістю автора, переглянути відео про кращі авіаносці.

На закінчення зустрічі, Валерій Васильович, як професійний музикант і неодноразовий учасник популярного щорічного фестивалю  «Пісні старого яхт-клубу», виконав популярні пісні минулих років.

В умовах карантинних обмежень всім бажаючим було запропоновано завчасно підписатися на сторінку Центральної міської бібліотеки у Фейсбук, де вони мали змогу переглянути трансляцію заходу наживо. Трансляція відбувалася завдяки технічному мультимедійному обладнанню, наданому завдяки меценатській підтримці Ротарі Клуб Миколаїв.

Запис прямого ефіру можна переглянути на сторінці Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького в розділі "Відео".

 

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору