Напередодні Дня святого Валентина з відкритим серцем, радістю та натхненням книжкові феї Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького завітали у гості до своїх давніх друзів з Державної Реабілітаційної  установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія».

Нашу бібліотеку та реабілітаційний центр об’єднує багаторічна співпраця та дружні відносини. І кожна зустріч із працівниками та вихованцями центру залишає справжнє тепло на душі. Як приємно було знову зустрітися з дітьми, поспілкуватися з ними та цікаво провести час! Адже кожна наша зустріч – теплі і приємні емоції, як у вихованців, так і у книжкових фей бібліотеки. Сьогоднішній захід якраз і був присвячений Дню святого Валентина. Діти із задоволенням погортали книги, зробили святкові листівки і валентинки, а наприкінці – поласували смаколиками.

Щиро дякуємо нашим друзям за спілкування та сподіваємось на постійні зустрічі цього року! Нагадуємо, що вони будуть проходити щомісяця в рамках циклу заходів «Різнокольоровий світ добра».

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору