Шановні друзі! Негода і заметіль не є перешкодою для зустрічі із цікавими людьми! В гості до бібліотеки завітала молода, креативна, талановита письменниця, спортсменка і просто красуня - Яна Коструліна.
 
Яна живе у місті Таврійськ. Вона захоплюється спортом, працює тренером з повітряних гамаків (Fly Acro) і шестової акробатики (Pole Dance), спробувала близько 20 видів спорту, та ще й освоїла письменницьке ремесло! Протягом кількох років Яна брала участь у різних літературних конкурсах та увійшла до трійки фіналістів у конкурсі радіодрам (за підтримки Мистецького арсеналу). А її статті про різні види спорту з нетерпінням чекають читачі журналу «ОК».
Нещодавно у видавництві «Зелений пес» братів Капранових вийшла перша книга молодої письменниці «Дар Зрети» під псевдонімом Літта Костер.
«Азартний, актуальний, легкий і водночас містичний і загадковий роман для молодих серцем і душею, для мрійників і фантазерів», – так характеризують видавці дебют авторки, написаний у жанрі міського фентезі.
А з якої книги почалась любов письменниці до літератури? Що надало їй поштовх до літературної діяльності? Звідки виник псевдонім Літта Костер? Чому події роману відбуваються у Львові? Чи буде у книги продовження?
Про все це та багато іншого ви дізнаетесь з відеоінтерв’ю із самою Яною Коструліною:  
 
До речі, роман Літти Костер «Дар Зрети» вже є у фонді нашої бібліотеки. Його люб’язно подарувала нам письменниця. Отже, запрошуємо вас до знайомства з новою авторкою!
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору