Під час фестивалю з 17 по 19 грудня в умовах карантинних обмежень і напередодні великих зимових свят ми хотіли розважитися і поділитися теплими емоціями.

Три дні фестивалю минули швидко, але залишили приємні враження. Першого дня ми мали гарну розмову з психологинею Дарією Буй з Центру соціально-психологічної підтримки та професійного спрямування ЧНУ ім. П. Могили. Ми говорили з нею про те, як впоратися зі стресовими ситуаціями за допомогою знань, творчих практик, фізичної активності та соціальних контактів, а також попрактикувались із метафоричними асоціативними картами і налаштувалися на спокійну хвилю.

Після душевних посиденьок на учасників фестивалю чекало хороше українське кіно – лірична комедія Антоніо Лукіча «Мої думки тихі». Історія наших сучасників, які хочуть здійснити свої мрії і стати щасливими, не залишила глядачів байдужою і викликала жваве обговорення після перегляду. Ми почули цікаві думки з приводу окремих сцен фільму, його атмосфери та філософії. Так минув четвер.

На вечір п’ятниці українці завжди планують щось цікаве. Це зробили й ми, організувавши музично-поетичний квартирник. У приємній півтемряві, яку освітлювали вогники на ялинці, разом із завсідниками наших творчих заходів та гостями ми відпочивали від буденних справ, співали, імпровізували, читали вірші й розповідали історії.

У третій день настав час для цікавої розмови про культурне життя міста. Наші гості, засновники платформи «MY ART», організатори багатьох цікавих мистецьких подій у Миколаєві Дарія Фрич-Алчіна, Дмитро Ларченко та Євген Гомонюк ознайомили слухачів зі своїми реалізованими проєктами і поділилися планами на майбутнє, розповіли про труднощі у процесі роботи і про радість, яку вони отримують від втілення своїх задумів. Тепер знаємо, що незабаром «MY ART» знову приємно здивує Миколаїв та його мешканців.

Цього ж дня на бібліотечному каналі в YouTube був запущений новий плейлист «Подаруй мені казку», в якому дорослі читають дітям хороші історії. Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до цієї акції, і запрошуємо вас до прослуховування за адресою:

https://cutt.ly/ajwe9eP

або на сторінках аудіоблогу "Звуковий силует Миколаєва"

https://cutt.ly/3h0SgM7

Також ми вдячні тим, хто знайшов час завітати до нас і долучитись до онлайн-трансляцій. Якщо ви не встигли подивитися і послухати нас наживо, маєте змогу зробити це в інший час за посиланнями нижче.

Зустріч із психологинею «Карантин святкового дня»: https://cutt.ly/qjwyGAD

Квартирник «Під гітару разом з нами»: https://cutt.ly/tjwy9fT

Дружня розмова «Що з артом в Миколаєві?»: https://cutt.ly/Mjwuyo6

Бажаємо всім здоров’я і гарного настрою!

До нових зустрічей і веселих свят!

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору