Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького з подарунками завітали члени міжнародного руху Ротарі – президент Ротарі Клуб Миколаїв Інна Смирна, ротарійці Артем Ващиленко, Анатолій Парубець, Андрій Пінчук, Марина Головченко.

Всі ми очікуємо зимові свята, а з ними – добра, тепла, усіляких див та сюрпризів. 

Міжнародний рух Ротарі – спільнота з величезною позитивною мотивацією і місією добра, об'єднує лідерів усіх континентів, культур і професій з метою здійснення діяльності на користь місцевих громад. Артем Ващиленко підкреслив, що за 25 років діяльності миколаївського Ротарі Клубу було реалізовано багато проєктів в різних сферах діяльності – це й охорона здоров'я та формування здорового способу життя, освіта, підтримка масового дитячого спорту, видання книг, культурологічних проєктів тощо. 

Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького і Ротарі Клуб Миколаїв пов'язує багаторічна дружба і успішна співпраця у виданні книг, представництві в експертно-громадській раді при виконкомі Миколаївської міськради, спільні дії в просуванні неформальної освіти в місті, обговорення соціокультурних питань на майданчику «Новий Миколаїв». Ротарійці всіляко підтримують бібліотеку, усвідомлюючи значимість соціальної інституції, яка надає можливість долучитися до інформації і знань багатьом людям. Тому Ротарі Клуб Миколаїв звернувся до міської бібліотеки з пропозицією щодо вирішення нагальних потреб закладу або сприяння реалізації цікавих ідей. Серед задумок, озвучених бібліотекою під час зустрічі, було й бажання створити в бібліотеці портативну студію звукозапису.

Присутній на зустрічі Анатолій Парубець розповів присутнім про ініціативу ротарійця, нашого краянина Олександра Злоби допомогти Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького у реалізації цієї ідеї. Пан Олександр побудував успішну кар'єру в Європі, а свого часу у шкільні та студентські роки він був активним користувачем бібліотеки, про яку на згадку у нього залишись теплі спогади. Миколаївські ротарійці, насамперед Анатолій Парубець,  з небайдужістю і особливою ретельністю взялись за здійснення проєкту,  пошуком і відбором необхідного обладнання. Результатом спільних дій меценатів і сюрпризом для бібліотеки став подарований комплект мультимедійного обладнання для студії звукозапису. Ця техніка допоможе в озвучуванні книг, веденні аудіоблога «Звуковий силует Миколаєва», записів інтерв'ю з миколаївськими письменниками, учасниками літературних і творчих зустрічей в бібліотеці, створенні якісного віртуального бібліотечного контенту, здійсненні аудіо-, відео-, вебтрансляцій подій, які відбуваються в бібліотеці, але, в умовах карантинних обмежень, доступні далеко не всім бажаючим.

Також президент Ротарі Клуб Миколаїв Інна Смірна передала бібліотеці сертифікат на передплату в 2021 році миколаївських періодичних видань.

Підтримуючи традиції дарування книг бібліотеці, член Ротарі Клуб Миколаїв Андрій Пінчук передав в дар від українського поета, перекладача Михайла Литвинця книгу віршів «Жмутик незабудок» та книгу перекладів з французької з дарчими написами автора. Отримали щедрий дарунок і від ротарійця Льва Траспова – колекцію книг про Володимира Висоцького та видання з морської тематики.

Працівники бібліотеки висловили щиру подяку меценатам із Ротарі Клуб Миколаїв за співпрацю, постійну підтримку і допомогу на бібліотечному шляху та привітали з прийдешніми святами.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору